خرید بلیط هواپیما از همدان به مقصد کیش

بلیط هوپیما همدان کیش فقط برای روزهای یکشنبه و چهارشنبه قابل خریداری است و باید دقت کنید که برنامه ریزی شما باید برای یک سفر چهار روزه یا پنج روزه باشد. 

فرودگاه کیش در مرکز این جزیره قرار دارد بنابراین شما برای دسترسی به نقاط مختلف این جزیره بعد از پیاده شدن، وقت زیادی لازم ندارید. قیمت بلیط هواپیما همدان کیش در کلاس اکونومی در بازه 400 الی 800 هزار تومان در نوسان است. می توان گفت که قیمت این بلیط در روزهای چهارشنبه بیشتر است ولی این اصلاً یک قاعده کلی نیست. زمان این پرواز چیزی در حدود 120 دقیقه اعلام شده است ولی باید بگوییم که مدت مفید آن از حدود یک ساعت بیشتر نیست. 

خرید آنلاین بلیط هواپیما همدان کیش در فلاوینگو با سرعت هر چه تمام تر در بالای همین صفحه انجام می شود. کافیست روز رفت و برگشت و تعداد مسافران و گروه سنی آن ها را تعیین کنید. ضمناً همکاران ما در دفتر مرکزی فلاوینگو در تهران آماده هستند که به صورت تلفنی هم کار شما را انجام دهند. شماره 43635-021 برای همین کار در نظر گرفته شده است. ضمناً شماره 09054800413 هم برای حل و فصل مشکلات احتمالی شما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شماست.

ارزان ترین بلیط هواپیما همدان کیش 

برای پیدا کردن ارزران ترین بلیط هواپیما همدان کیش معمولاً چند راهکار پیشنهاد می شود؛ اول اینکه تا جایی که برنامه شما اجازه می دهد بهتر است در اوایل هفته این بلیط را رزرو کنید. دوم اینکه به دنبال بلیط هواپیما همدان کیش چارتر باشید. سوم اینکه حتی الامکان یک بلیط لحظه آخری همدان کیش را پیدا کنید. در نهایت اینکه باید بگوییم که اصولی ترین روش که سه روش قبلی را هم پوشش می دهد این است که قیمت پرواز همدان کیش را به طور مرتب در فلاوینگو استعلام کنید. با توجه به پیشرفت سیستم قیمت دهی در سایت های آنلاین مانند فلاوینگو، قیمت ها هر 15 دقیقه آپدیت می شود. بنابراین تغییرات قیمت بسیار زیاد است و حتی ممکن است قیمت یم بلیط در لحظات قبل از پرواز هم زیاد باشد.

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتر همدان کیش

بلیط سیستمی به طور معمول قیمت بالاتری دارد و قیمت آن توسط شرکت های هواپیمایی یا همان ایرلاین ها تعیین می شود. مزیت این بلیطها این است که شما می توانید از مدتها قبل آنها را رزرو کنید و در صورت انصراف از پرواز، آن را لغو کنید. در برخی از ایرلاین ها شما می توانید تا 90 درصد از مبلغ خود را پس بگیرید. مزیت دیگر بلیط سیستمی این است که اگر کودک 2 تا 12 سال به همراه داشته باشید، بلیط او را به دلیل وزن کمی که دارد، به صورت نصف قیمت محاسبه خواهند کرد. بنابراین این نوع بلیطها برای سفرهای خانوادگی مناسب خواهند بود. مزیت بلیط چارتر فقط در قیمت پایین آن است.

فرودگاه کیش

فرودگاه کیش یکی از شلوغترین فرودگاه های کشور است. دلیل آن هم این است که به دلیل موقعیت گردشگری آن، از بسیاری از شهرهای کشور متقاضیان زیادی برای رفتن به کیش وجود دارد. این فرودگاه در تقاطع بلوار امام و بلوار هنگام این جزیره و در مرکز آن قرار دارد. برای ارتباط با تلفنخانه فرودگاه کیش می توانید با شماره های 44443300-076 و 44443200-076 تماس بگیرید. ضمناً شماره 199 هم برای اطلاع از وضع پروازها در کل فرودگاه های کشور قرار داده شده است.

جاذبه های گردشگری کیش

جزیره کیش در سالیان اخیر یکی از پرطرفدارترین مناطق گردشگری کشور بوده است و به عنوان یک منطقه آزاد اقتصادی اعلام شده است. این جزیره تقریباً در شمال دبی و غرب تنگه هرمز قرار دارد. جاذبه های گردشگری کیش هر سال اضافه می شود که مهمترین موارد آن عبارت است از :

ساحل مرجانی کیش و تفریحات آبی مانند قایق سواری، جت اسکی، موج سواری، غواصی و ... شهر باستانی حریره، پارک دلفین، شهر زیرزمینی کاریز و ...