خرید بلیط هواپیما از کرمان به مقصد اهواز

برای خرید بلیط هواپیما کرمان به اهواز، رزرو به صورت آنلاین از آژانس های هواپیمایی بهترین انتخاب است. آژانس های هواپیمایی معمولا بلیط ها را با قیمت بهتری نسبت به ایرلاین ها می فروشند. همچنین ارزانترین بلیط هواپیما از کرمان به اهواز را مسافران می توانند از فلاوینگو رزرو و خریداری کنند.

قیمت بلیط هواپیما کرمان به اهواز به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز بستگی دارد. اما در حال حاضر پرواز رفت و برگشت کرمان به اهواز با یک ایرلاین و سه روز در هفته انجام می شود و معمولا قیمت ثابتی دارد.

برای خرید بلیط هواپیما از اهواز به کرمان، فلاوینگو بهترین انتخاب است برای داشتن خریدی مطمئن. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و کلاس پروازی لیستی از بهترین پروازها را نمایش می دهد که مسافر می تواند با خیالی آسوده، مناسب ترین بلیط پرواز داخلی یا خارجی را رزرو و خریداری کند.

چگونه بلیط چارتر کرمان به اهواز بخریم؟ از دو روش می توان برای خرید بلیط اقدام کرد: سیستمی یا چارتری و لحظه آخری.
بلیط سیستمی مناسب برای سفرهای برنامه ریزی شده و بلیط چارتری مناسب برای سفرهای لحظه آخری و ارزان است. بلیط پرواز برای کودکان زیر ۲ سال رایگان است.
بلیط سیستمی برای سنین ۲ تا ۱۲ سال نیم بهاست. از ماه ها قبل می توان رزرو و خریداری کرد و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود. 
بلیط چارتری برای مسافران بالای ۲ سال یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد می شود.

اطلاعات پرواز کرمان به اهواز

روزهای پرواز کرمان به اهواز عموما در یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه تنها با یک پرواز انجام می شود. زمان پرواز اهواز به کرمان ساعت ۷ صبح با ایرلاین ماهان به حرکت درمی آید.

پرواز بهترین مسیر کرمان به اهواز است که مدت زمان پرواز کرمان به اهواز حدود ۳ ساعت از فرودگاه کرمان به فرودگاه اهواز طول می کشد. 

فرودگاه اهواز کجاست؟

فرودگاه بین المللی اهواز در بلوار پاسداران در شهر اهواز که حدود ۸ کیلومتر و زمانی حدود ۱۹ دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد.
فرودگاه اهواز به کدام شهرهای پرواز دارد؟ از فرودگاه اهواز به مقاصد شیراز، رشت، مشهد، کیش، عسلویه، تهران، اصفهان، یزد، خارک، شیراز و سیری پرواز داخلی و پروازهای خارجی به مقاصد دبی و کویت پرواز انجام می شود.
آتا، نفت، ایرتور، اترک، کیش ایر، ایران ایر، ماهان، آسمان، کاسپین، قشم ایر، تابان و زاگرس از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند که به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی اهواز می توان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی فرودگاه ۰۶۱۳۴۴۳۴۶۰۴ ارتباط برقرار کرد.

اهواز یکی از شهرهای تجاری و اقتصادی ایران که میزبان پروژه های نفتی زیادی است و روزانه علاوه بر مسافرین، مهندسین و کارمندان شرکت نفت هم به این شهر رفت و آمد دارند.
کلیسای سورت مسروپ، آرامگاه علی ابن مهریاز، رودکارون، بازار عبدالحمید، بازار کاوه، موزه هنرهای معاصر، بنای معین التجار، پل سفید، دانشگاه سه گوش ادبیات، طولانی ترین آبشار مصنوعی خاورمیانه، پل طبیعت کیانپارس، لشکرآباد و دیگر دیدنی های اهواز که در پاییز و زمستان مقصد بسیاری از گردشگران است.