خرید اینترنتی بلیط هواپیما لار

در حال حاضر برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما لار، آژانس های هواپیمایی گزینه بهتری هستند چرا که می توان از سایت، در کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز، مناسب ترین بلیط را در بین گزینه های متنوع خریداری کرد. فرودگاه بین المللی لار که در شهر لار و در مرکز شهرستان لار قرار دارد، جزو مهم ترین فرودگاه های جنوب کشور است که دارای مرز هوایی است و با دو ترمینال پروازهای داخلی و بین المللی، در خدمت مسافران است. این فرودگاه تا مرکز شهر 5 کیلومتر و 7 دقیقه فاصله دارد. مسافران برای رفت و آمد به فرودگاه لار می توانند از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنند.

قیمت بلیط هواپیما لار را در فلاوینگو (عالی گشت) به صورت آنلاین چک کنید و ارزان ترین بلیط هواپیما لار را خریداری و رزرو کنید. برای خرید بلیط های پروازهای داخلی و بین المللی، کافیست بعد از انتخاب مبدا و مقصد موردنظر، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز و تعداد نفرات، از لیستی که دریافت می کنید با مقایسه ایرلاین های ارائه دهنده بلیط و قیمت ها، بهترین و مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کنید. برای رزرو تلفنی هم شماره تلفن 43635000-021 در خدمت شماست. همچنین برای خرید بلیط هواپیما تهران به لارستان و برعکس می توانید به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید.

پروازهای داخلی به مقصد لار

پرواز تهران- لارستان و بالعکس از پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی لارستان است که شما می توانید برای ررزو پروازهای فرودگاه لارستان از پایین همین صفحه اقدام کنید. ایران ایر و کیش ایر از ایرلاین های فعال در مسیرهای داخلی فرودگاه لارستان هستند. مسافرین گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه هفتگی پروازهای فرودگاه لارستان و لیست پروازهای داخلی فرودگاه لار باید با شماره 199 و یا اطلاعات پرواز فرودگاه لارستان به شماره 52268603-071 تماس برقرار کنند.

پروازهای خارجی به مقصد لار

دوحه، کویت، دبی، شارجه و مسقط از شهرهایی هستند که به مقصد لارستان دارای پرواز هستند. ایرلاین های تابان ایر، کیش ایر، فلای دبی، ایران ایر و ایر عربیا هم از ایرلاین های فعال در مسیر لارستان هستند که به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

علاوه بر خرید بلیط هواپیما لارستان و رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی به همه نقاط دنیا، مسافران می توانند برای اخذ ویزای تضمینی شینگن، رزرو هتل در تمام شهرهای جهان، اخذ ویزای های توریستی کشورهای توریست پذیر، اخذ ویزای تحصیلی کانادا و تورهای گروهی به پنج قاره زیبای جهان، از خدمات فلاوینگو استفاده کنند.

 

سیستم حمل و نقل درون شهری لارستان

مسافران شهر زیبای لار برای گشت و گزار شهری می توانند از اتوبوس های درون شهری، تاکسی های خطی و تاکسی های گذری در سطح شهر، اسنپ و تپسی استفاده کنند. بهتر است برای استفاده از اسنپ و تاکسی قبل از سفر، اپلیکشن ها را از لینک مربوطه دانلود کنید تا سفری بی دغدغه و راحت داشته باشید.