خرید بلیط هواپیما لاوان به مقصد تهران

 بلیط هواپیما لاوان تهران در حال حاضر فقط توسط آژانس های معدود از جمله فلاوینگو عرضه می شود. همچنین باید بدایند که این پرواز در حال حاضر بیشتر در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه توسط دو ایرلاین ماهان و کارون ارائه می شود. توصیه می شود که حتی اگر بلیط این پرواز را رزرو کرده باشید، چند ساعت قبل از پرواز، دوباره با تماس با ابرلاین مربوطه، از حرکت هواپیما و برقرار بودن پرواز مطمئن شوید.

فاصله فرودگاه مهرآباد تهران که هواپیمای شما در آن به زمین خواهد نشست تا مرکز تهران کمتر از 7 کیلومتر است ولی در شهر شلوغ تهران حدود 30 دقیقه طول می کشد تا از فرودگاه به مرکز شهر برسید.

قیمت بلیط هواپیمای لاوان تهران در حال حاضر چیزی بین 500 تا 800 هزار تومان است. همچنین با توجه به مسافران کم این مسیر، در مورد این مسیر بلیط چارتر یا بلیط لحظه آخری به ندرت ارائه می شود.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما لاوان تهران رفت و برگشت می توانید از باکس بالای همین صفحه اطلاعات خود را وارد کنید. دقت کنید که تعداد افراد بزرگسال و کودک را به دقت تعیین کنید چون در هزینه ای که باید بپردازید، تأثیرگذار است. اگر علاقه داشتید که به طور تلفنی این بلیط را رزرو کنید می توانید با دفتر مرکزی فلاوینگو به شماره 43635-021 تماس بگیرید. همچنین همکاران ما پشت خط تلفن 09054800413 برای شنیدن صدای گرم شما آماده هستند.

انواع بلیط هواپیما لاوان تهران

احتمالاً شما هم نام سه نوع بلیط لحظه آخری، چارتر و سیستمی را شنیده باشید. بلیط سیستمی که در واقع پایه ای ترین نوع بلیط است توسط ایرلاین ها ارائه می شود و قیمت آن توسط سازمان هواپیمایی کشوری مورد نظارت قرار می گیرد. خوبی بلیط سیستمی این است که شما می توانید در صورت انصراف از سفر، آن را کنسل کنید و بخش زیادی از مبلغ خود را پس بگیرید. یک حُسن دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبها حساب می شود و شما می توانید برای سفرهای خانوادگی روی این نوع بلیط، حساب ویژه ای باز کنید. بدی بلیط سیستمی این است که نسبت به انواع دیگر بلیط گران تر است.

البته بلیط سیستمی ممکن است به یک بلیط لحظه آخری هم تبدیل شود. وقتی که یک بلیط سیستمی تا لحظات نزدیک به پرواز به فروش نمی رود، ممکن است قیمت آن توسط فروشنده پایین آورده شود. چنین بلیطی در اصطلاح بلیط لحظه آخری لاوان تهران نامیده می شود.

بلیط چارتر هواپیما لاوان تهران هم به بلیطی گفته می شود که تحت مالکیت آژانس های هواپیمایی است. در واقع اتفاقی که می افتد این است که آژانس ها، بلیطهای زیادی از ایرلاین ها به قیمت پایینی می خرند و خود در ادامه سعی می کنند آن را با قیمت مناسبی به مسافران بفروشند. شاید فکر کنید که آژانس ها از این اقدام خیلی سود می کنند ولی اینطور نیست. چون ممکن است آژانس نتواند تمام صندلی های خود را به قیمت مناسب بفروشد و مجبور شود برخی از صندلی ها را بدون مسافر باقی بگذارد و یا قیمت را آنقدر پایین بیاورد تا خریدار پیدا کند. چنین بلیطهای را بلیط چارتر می گویند. این نوع بلیطها به هیچ عنوان قابل کنسل و عودت مبلغ نیستند و فقط مانند بلیط سیستمی برای نوزادان زیر 2 سال تقریباً رایگان هستند.

فرودگاه مهرآباد تهران

همانطور که می دانید از سالیان گذشته بسیاری از پروازهای داخلی تهران در فرودگاه مهرآباد برگزار می شود و پروازهای خارجی به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) در جنوب تهران منتقل شده است. فرودگاه مهرآباد در غرب تهران و در نزدیکی برج آزادی بنا شده است و تا مرکز تهران کمتر از 30 دقیقه فاصله دارد. وجود دو ایستگاه مترو برای 4 ترمینال این فرودگاه، نعمتی برای همه مسافران است که می تواند آنها را از فرودگاه بلافاصله به مرکز شهر و هر نقطه از تهران که می خواهند، برساند.

جاذبه های گردشگری تهران

تهران پایتخت ایران است و بسیاری از تحولات علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور از این شهر شروع می شود. هر الگو یا حرکتی که در تهران اوج می گیرد بلافاصله به تمام کشور هم گسترش می یابد. شما هم می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما لاوان تهران را از فلاوینگو تهیه کنید و با حضور در تهران در همایش ها و نمایشگاه های اقتصادی، علمی و فرهنگی این شهر شرکت کنید و فرصت دیدار و گفتگو با  فعالان این حوزه ها را به دست آورید.

 جاذبه های گردشگری تهران زیر سایه موقعیت سیاسی و اقتصادی این شهر قرار گرفته است. هنگام حضور در تهران، دیدار از مکان هایی مانند برج میلاد، پل طبیعت، دربند، کاخ گلستان، پارک آب و آتش و ... را از دست ندهید.