خرید بلیط هواپیما شیراز به مقصد کیش

با توجه به جذابیت بالای شهر شیراز و جزیره کیش به لحاظ گردشگری، خرید بلیط هواپیما شیراز کیش برای همه روزهای هفته قابل انجام است و روزی نیست که از فرودگاه شیراز یک هواپیما به مقصد کیش از زمین بلند نشود.

خبر خوش برای شما این است که فرودگاه کیش در مرکز جزیره کیش قرار دارد و شما بعد از حدود 45 دقیقه پرواز در آسمان ایران و پیاده شدن در کیش، می توانید به سرعت به تمام نقاط این جزیره کوچک دسترسی پیدا کنید. قیمت بلیط هواپیما شیراز کیش در کلاس اکونومی بین 250 الی 550 در نوسان است. همچنین باید بدانید که بلیط چارتر شیراز کیش هم در حال حاضر ارائه می شود ولی لزوماً قیمت آن نسبت به سایر بلیط ها پایین تر نیست. ضمناً با توجه به تقاضای زیاد این پرواز در همه روزهای هفته، نمی توان روز خاصی از هفته را به عنوان روز کاهش قیمت این بلیط معرفی کرد ولی به نظر می رسد این بلیط در روزهای وسط هفته، نسبت به روزهای دیگر، از قیمت مناسب تری برخوردار است.

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز کیش به صورت آنلاین کافیست در بالای همین صفحه، روز مورد نظر خود را انتخاب کنید تا گزینه های متعددی از بانک اطلاعاتی فلاوینگو به شما نشان داده شود. در صورت نیاز، برای رزرو تلفنی بلیط می توانید با شماره تلفن 021-46635 تماس حاصل کنید و یا از پشتیبانی 24 ساعته همکاران ما از طریق خط 09054800413 استفاده کنید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد بلیط هواپیمای شیراز به مقصد کیش در ادامه مقاله همراه ما باشید.

انواع بلیط هواپیما شیراز کیش

حتماً شما هم نام بلیط چارتر و بلیط سیستمی را شنیده اید. اگر بخواهیم به طور خلاصه بیان کنیم باید بگوییم بلیط سیستمی بلیطی است که قیمت آن، تحت قواعد و مصوبات ایرلاین ها و سازمان هواپیمایی کشور قرار دارد. این بلیط ها معمولاً گران ترین نوع بلیط هستند ولی خوبی آنها این است که اگر پشیمان شدید می توانید بلیط خود را کنسل کنید و با کم شدن مبلغی از پول بلیط به عنوان جریمه، بقیه پول خود را پس بگیرید. ضمناً این بلیطها برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبها است و برای نوزادان هم تقریباً رایگان است.

بلیط چارتر هواپیما شیراز کیش مانند همه بلیط های چارتر، بلیطی است که توسط یک آژانس هواپیمایی از یک ایرلاین خریداری شده است و با قیمتی که آژانس تعیین می کند به مسافر فروخته می شود. کاری که آژانس ها می کنند این است که صندلی های یک پرواز را به تعداد بالا ولی با قیمت کمتر از ایرلاین ها می خرند و به مسافران می فروشند. یک بلیط چارتر قابل کنسل شدن نیست و برای تمام گروه های سنی با قیمت یکسان عرضه می شود. البته این بلیط ها مانند بلیط های سیستمی، برای نوزادان تقریباً رایگان هستند.

فرودگاه کیش

فرودگاه بین المللی کیش یکی از فرودگاه های پر رفت و آمد کشور است که در تقاطع بلوار امام و بلوار هنگام و دقیقاً در مرکز جزیره کیش قرار دارد. به این ترتیب دسترسی این فرودگاه به تمام مناطق کیش عالی است. شما می توانید با تلفنخانه این فرودگاه با شماره های 44443200-076 و 44443300-076 ارتباط برقرار کنید و همچنین برای اطلاع از آخرین وضع پروازهای شیراز کیش با شماره 199 تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری کیش

جزیره کیش در جنوب کشور و در غرب تنگه هرمز قرار دارد و در سالیان اخیر پیشرفت چشمگیری در حوزه گردشگری داشته است. در مورد جاذبه های گردشگری کیش به طور مفصل در مجله فلاوینگو صحبت کرده ایم و شما می توانید به آن ها مراجعه کنید ولی اگر فرصت زیادی برای مطالعه این مقالات ندارید و می خواهید بدانید که از کدام بخشهای این جزیره باید در سفر به کیش حتماً دیدن کنید، عناوین زیر می توانند شما را کمک کنند:

پارک دلفین، شهر باستانی حریره،  شهر زیرزمینی کاریز، ساحل مرجانی کیش و تفریحات آبی مانند قایق سواری، جت اسکی، موج سواری، غواصی و ...