خرید بلیط هواپیما از تهران به مقصد دزفول

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از تهران به دزفول می توان از ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی اقدام کرد. آژانس ها بلیط ها را به صورت عمده از ایرلاین ها پیش خرید می کنند و براساس قیمت گذاری به صورت سیستمی و چارتری به مسافران می فروشند.

برای خرید بلیط هواپیما از تهران به دزفول فلاوینگو بهترین انتخاب است که می توان بلیط را به دو روش حضوری و آنلاین تهیه کرد. با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد نفرات، تاریخ رفت و برگشت و کلاس پروازی لیستی از بهترین پروازهای روز را به مسافر پیشنهاد می دهد که مسافر با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها می تواند خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به دزفول را در کمترین زمان انجام دهد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کند. 
فلاوینگو با پشتیبانی 24 ساعته و مشاورانی مجرب، بهترین ها را به مسافران پیشنهاد می دهند. برای اطلاعات بیشتر از ساعات پرواز و ایرلاین های ارائه دهنده بلیط مسافران می توانند با شماره های 02143635 یا 09054800413 تماس برقرار کنند.

خرید پرواز چارتر تهران به دزفول معمولا در زمانی امکانپذیر است که تعداد مسافران کم باشد و صندلی های هواپیما خالی می ماند، بلیط را به صورت لحظه آخری یا چارتری می فروشند. 

برای خرید بلیط لحظه آخری تهران به دزفول یا خرید بلیط ارزان هواپیما از تهران به دزفول مسافران می توانند با چک کردن سایت فلاوینگو بلیط را با هزینه کمتری تهیه کنند. 
در مجموع قیمت بلیط هواپیما تهران به دزفول به عواملی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، روز و ساعت پرواز، کلاس پروازی و دیگر عوامل بستگی دارد. 

اطلاعات پرواز تهران دزفول

مسافت هوایی تهران به دزفول حدود 461 کیلومتر طی می کند و این مسافت زمانی حدود 1:04 تا 1:30 دقیقه طول می کشد. گاهی ممکن است به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود. 

پرواز تهران به مقصد دزفول معمولا در هفت روز هفته از ساعت 7:05 دقیقه شروع می شود و آخرین پرواز در ساعت 21:15 دقیقه به حرکت درمی آید. ساعات پرواز در روزهای هفته متفاوت است. 

زاگرس، ایران ایر و کارون از بهترین ایرلاین های کشوری هستند که در مسیر پرواز تهران به مقصد دزفول به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

فرودگاه دزفول کجاست؟

فرودگاه دزفول در کنار جاده دزفول به اندیمشک در دوره سلطنت محمدرضا شاه پهلوی به منظور استفاده های نظامی توسط ایتالیایی ها ساخته شده است.
در حال حاضر فرودگاه دزفول در طول هفته میزبان 17 پرواز رفت و برگشت دزفول به تهران و بالعکس می باشد. 
از فرودگاه دزفول تنها به مقاصد تهران و مشهد پرواز انجام می شود، اما در 8 سال جنگ ایران و عراق یکی از مهم ترین فرودگاه های جنوب ایران بوده است. زاگرس، ایران ایر، کارون از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند.

دزفول از زیباترین شهرهای باستانی ایرانی با فرهنگی غنی و آثار ارزشمندی چشم انداز زیبایی پدیدآورده که برای هر مسافری دوست داشتنی است. آبشار شوی، آسیاب های آبی دزفول، بقعه یعقوب لیث صفاری، رود دز و تفریحگاه ساحلی کله علی، دره کول خرسون یا دره ارواح، تپه های باستانی چغامیش، بقعه امامزاده رودبند، قلعه شاداب، دریاچه شهیون، خانه تاریخی سوزنگر، بازار کهنه یا قدیم دزفول، آستانه متبرکه سبز قبا، موزه مردم شناسی یا حمام کرناسیون، دریاچه میانه، کت های دزفول، روستای لیوس، صوفی احمد و دیگر جاذبه ها دیدنی دزفول که زیبایی های منحصر به فردی دارند.