خرید بلیط هواپیما تهران به ماهشهر

چگونه بلیط هواپیما تهران به ماهشهر بخریم؟ از سوالات متداول بیشتر مسافران است. در حال حاضر از دو روش می توانیم برای خرید بلیط اقدام کرد: آنلاین و حضوری از آژانس ها یا مستقیم از ایرلاین ها.

آژانس ها عموما گزینه های بهتری هستند، چراکه ایرلاین ها از ماه ها قبل بلیط را به آژانس های هواپیمایی پیش فروش می کنند و آژانس تعیین کننده اصلی قیمت های پرواز هستند. معمولا به صورت سیستمی پیش فروش می شوند و در صورت خالی ماندن صندلی های هواپیما، بلیط ها را به صورت چارتری یا لحظه آخری به فروش می رسند.

فلاوینگواز سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی و بهترین گزینه برای رزرو بلیط هواپیما از تهران به ماهشهر است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را برای مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

در مجموع قیمت بلیط هواپیما از تهران به بندر ماهشهر به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز بستگی دارد که با کمی جستجو در سایت فلاوینگو می توان بهترین بلیط را تهیه کرد.

اطلاعات پرواز هواپیما تهران به ماهشهر 

پرواز بهترین مسیر تهران به ماهشهر است. مسافت هوایی تهران به ماهشهر 606 کیلومتر است و مدت زمان پرواز تهران به ماهشهر حدود 00:52 دقیقه تا 1 ساعت طول می کشد. 

هواپیمایی کاسپین، قشم ایر و کارون از بهترین ایرلاین های کشور که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند. 
پرواز مستقیم تهران به ماهشهر در روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه به حرکت درمی آید.

قیمت بلیط هواپیما از تهران به بندر ماهشهر به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، ساعت و روز پرواز، کلاس پروازی بستگی دارد. رزرو بلیط هواپیما از تهران به ماهشهر از فلاوینگو بهترین انتخاب است. 

فرودگاه ماهشهر کجاست؟

فرودگاه ماهشهر در 6 کیلومتری مرکز شهر و حدود 9 دقیقه با تاکسی مسافت دارد.

برای اطلاعات بیشتر از برنامه پروازهای فرودگاه بندر ماهشهر و لیست پروازهای خروجی فرودگاه ماهشهر مسافران می توانند باشماره 199 و یا 06152344000 تماس برقرار کنند.

از فرودگاه ماهشهر به مقصدهای فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه بین المللی اصفهان، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز و فرودگاه مهرآباد تهران در طول هفته پرواز انجام می شود. 

بندر زیبای ماهشهر از کهن ترین بنادر خلیج فارس است که قدمت آن نشان از حکومت ساسانیان دارد و جاذبه های گردشگری ماهشهر از زیباترین هاست که باید دید. خور موسی از جزایر بکر و دست نخورده با کمیاب ترین گونه های دریایی، زیارتگاه شاهزاده حمزه فرزند امام موسی کاظم و برادر امام رضا، شهر باستانی آسک شهری متروکه در دامنه کیان کوه، بندر امام خمینی از بزرگترین بنادر ایران و آرامگاه سید صالح در خیابان مطهری که از مکان های دیدنی ماهشهر برای گردشگرانند.