خرید اینترنتی بلیط هواپیما چابهار 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما چابهار مخصوصاً برای شهرهای دور، مناسبترین انتخاب برای سفر به زیبایی­های چابهار و دیگر شهرهای بلوچستان است. شما می­توانید بلیط پرواز چابهار را به صورت آنلاین در کمترین زمان تهیه کنید و سفری هیجان انگیز را آغاز کنید. فرودگاه چابهار فرودگاهی کوچک در شهرستان کنارک و در 30 کیلومتری بندر چابهار است. البته قرار است به زودی فرودگاه بین المللی چابهار در منطقه آزاد صنعتی- تجاری چابهار احداث شود. فاصله فرودگاه کنارک تا بندر حدود نیم ساعت است و مسافران برای رفت و آمد به فرودگاه می توانند از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنند.

برای خرید بلیط هواپیما چابهار از فلاوینگو باید با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ و روز سفر، تعداد نفرات و کلاس پروازی، منتظر شوید تا در کمتر از چند ثانیه، لیستی کامل از پروازهای تاریخ موردنظر شما به نمایش در آید. در پایین همین صفحه می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما چابهار را انتخاب کنید و بلافاصله آن را رزرو کنید. ضمناً در صورت عدم دسترسی به اینترنت می توانید با شماره تلفن 43635000-021 تماس بگیرید تا این بلیط در اسرع وقت برای شما رزرو شود.

پروازهای داخلی به مقصد چابهار

هواپیمایی کاسپین، ایران ایر، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کیش و هواپیمایی قشم از ایرلاین های فعال در فرودگاه چابهار یا همان کنارک هستند و فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران، فرودگاه زاهدان، ایرانشهر و فرودگاه شهید دستغیب شیراز از مقصدهای داخلی این فرودگاه هستند که در طول هفته پرواز رفت و برگشت به آن ها انجام می شود.  شما می توانید بلیط چارتر چابهار، بلیط هواپیما شیراز چابهار، بلیط تهران چابهار زاگرس، بلیط هواپیما زاهدان چابهار، بلیط هواپیما مشهد چابهار و ... را در صورت ارائه، از پایین همین صفحه رزرو کنید.
پروازهای خارجی به مقصد چابهار

پرواز به مسقط با هواپیمایی کیش، فعلاً تنها پرواز خارجی در این فرودگاه است و می توانید بلیط هواپیما چابهار مسقط را بدون دردسر از فلاوینگو تهیه کنید. ضمناً قیمت بلیط هواپیما چابهار به عمان از پایین همین صفحه قابل استعلام است.
علاوه بر خرید بلیط هواپیما ، اخذ ویزای شینگن تضمینی، اخذ ویزاهای توریستی و تحصیلی کانادا، رزرو هتل در سراسر دنیا و برگزاری تورهای گروهی به بیشترین کشورهای دنیا، از خدمات ویژه فلاوینگو (عالی گشت) برای مسافرانش است.

سیستم حمل و نقل درون شهری چابهار

مسافران می توانند برای رفت و آمد در شهر چابهار از تاکسی های خطی و گذری، اتوبوس و مینی بوس های درون شهری و اجاره تاکسی های دربست استفاده کنند. ضمناً شما می توانید با نصب اپلیکیشن 1811 از کافه بازار که مخصوص چابهار است از یک تاکسی اینترنتی قوی و مورد اطمینان، در هنگام سفر به چابهار بهره مند باشید.