بلیط هواپیما از چابهار به مقصد تهران

تهران از مهم ترین مقصدها که میزبان مسافران زیادی از دیگر استان هاست و جزو معدود شهرهایی است که روزانه پروازهای زیادی از دیگر فرودگاه های بین المللی به فرودگاه مهرآباد صورت می گیرد. علاوه بر حائزاهمیت بودن پایتخت از جنبه های مختلف اداری، تجاری، دولتی، همچنین رویدادهای مهم و نمایشگاه های بین المللی که در تهران انجام می گیرد، میزبان افراد زیادی از سراسر ایران در سال است.

در همه ی شهرها، مقصدهای پروازی تهران پرفروش ترین و بیشترین تقاضا را دارند. در شهری مانند چابهار این موضوع به دلیل مسافت طولانی و دشوار بودن مسیر رفت وآمد با ماشین شخصی و دیگر وسایل نقلیه اهمیت زیادی دارد.

در حال حاضر فلاوینگو بهترین انتخاب برای خرید، مقاصد پروازی داخلی و خارجی از جمله پرواز چابهار به مقصد تهران است. برای اطاعات بیشتر می توان با شماره  43635-021 تیم پشتیبانی فلاوینگو، ارتباط برقرار کرد. 

علاوه بر این چابهار یکی از مقاصد پرطرفدار در فصل های پاییز، زمستان و بهار است و بیشتر مسافرین ترجیح می دهند با هواپیما سفر کنند تا سفری راحت، آسان و بدون دغدغه داشته باشند. چابهار شهری مملو از زیبایی هاست که برای هر مسافری دوست داشتنی است. 

مدت زمان پرواز و ساعت پروازها

در حال حاضر پرواز بهترین گزینه در مسیر چابهار به تهران است. این مسیر از طولانی ترین مسیرهای هواپیمایی کشور است که چیزی در حدود 1454 کیلومتر و مدت پرواز حدود 1:56 دقیقه تا 3:45 دقیقه متغیر است. این میزان ممکن است باتوجه به عوامل مختلفی از جمله مساعد نبودن شرایط آب وهوایی با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پرواز چابهار به تهران توسط برترین شرکت های هواپیمایی کشور ارائه می شود. ایرلاین های معراج، زاگرس و ایران ایر برخی از بهترین ایرلاین هایی هستند که در مسیر پرواز چابهار به تهران به مسافران خدمت رسانی می کنند.

هم اکنون پروازهای چابهار از فرودگاه کنارک در 49 کیلومتری شمال شرقی شهر چابهار انجام می گیرد.

پروازهای چابهار به تهران حدودا از ساعت 10:45 دقیقه صبح شروع می شوند و آخرین پرواز حدودا ساعت 19:25 به حرکت در می آید.

قیمت بلیط هواپیما چابهار تهران

باتوجه به نکات گفته شده پرواز چابهار به مقصد تهران به دلیل طولانی بودن مسافت، در طول روز، مخصوصا در زمانی که آب وهوا مناسب و بیشترین مسافرین را دارد، یکی از مسیرهای پرتردد در نوروز و فصل پاییز و زمستان است، ولی تابستان به دلیل گرم بودن آب وهوا، تعداد مسافرین به حداقل می رسد و همچنین بلیط هواپیما در تابستان معمولا پایین ترین قیمت را دارد.

بلیط های لحظه آخری و چارتری از بهترین گزینه های سفر که مسافرین با کمی جستجو می توانند بلیط ارزان تری تهیه کنند.

در مجموع قیمت بلیط در مسیرهای پرترددی همچون چابهار تهران به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم ترین آن ها زمان سفر است. در صورتی که زمان سفر خود را به درستی تعیین کنید، می توانید بلیط هواپیما را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

در مجموع شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط، مسیر پرواز، کلاس پروازی و دیگر عوامل در قیمت بلیط هواپیما چابهار به تهران تاثیر گذارند، اما با استفاده از نکات ذکر شده می توانید بلیط این هواپیما را با پایین ترین قیمت از سایت فلاوینگو خریداری کنید.