خرید اینترنتی بلیط هواپیما مراغه

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مراغه یکی از بهترین راه ها برای سفر به مراغه در استان آذربایجان شرقی است. ضمناً مسافران شهرهای بناب، ملکان، عجب شیر، هشترود، میاندواب و خداجو هم می توانند از فرودگاه مراغه استفاده کنند و با تاکسی و اتوبوس به مقصد مورد نظر سفر کنند. فرودگاه سهند در 6 کیلومتری جاده مراغه – تبریز در کنار پادگان امام رضا ارتش قرار دارد و هم اکنون در طول هفته پذیرای 4 پرواز رفت و برگشت تهران – مراغه با شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) است. فرودگاه مراغه تا مرکزشهر 11 کیلومتر فاصله دارد و مسافران برای رفت و آمد به آن می توانند از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنند. 

بسیاری از مسافران، فلاوینگو را یکی از بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما داخلی و بین المللی می دانند. برای خرید بلیط هواپیما مراغه کافیست با انتخاب مبدأ ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و کلاس پروازی؛ لیستی از پروازهای روز را دریافت کنید. در ادامه می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما مراغه را انتخاب کنید. البته قیمت بلیط هواپیما مراغه به ایرلاین ارائه دهنده بلیط و روز پرواز هم بستگی دارد. از هر جایی که قصد سفر به مراغه را دارید می توانید بهترین روزهای سفر به مراغه را در صفحه مربوط به آن مسیر در فلاوینگو ببینید. ضمناً برای رزرو تلفنی بلیط مراغه هم شماره تلفن 021-43625000 در خدمت شماست.

پروازهای داخلی به مقصد مراغه

در حال حاضر شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) پروازهای فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران به فرودگاه مراغه و بالعکس را در برنامه پروازی مقاصد داخلی خود دارد. شما می توانید قیمت بلیط تهران مراغه را به صورت آنلاین در فلاوینگو چک کنید و از پایین همین صفحه برای خرید اقدام کنید. فاصله هوایی مراغه تا تهران 590 کیلومتر است که طی آن در حدود یک ساعت طول می کشد. ضمناً بلیط هواپیما مشهد مراغه هم در صورت ارائه به لیست پروازهای قابل خرید در فلاوینگو اضافه خواهد شد. بعد از پایان سفر به مراغه در صورتی که بخواهید می توانید برای بازگشت از بلیط هواپیما مراغه به شیراز، بلیط هواپیما مراغه به رشت و یا حتی بلیط هواپیما تبریز تهران هم استفاده کنید. فاصله مراغه تا تبریز از طریق زمینی کمتر از 2 ساعت است.

مسافران برای ارتباط با اطلاعات پرواز فرودگاه مراغه می توانند از داخل استان با شماره 199 و از خارج از استان با شماره  04137452525 تماس برقرار کنند. 

پروازهای خارجی به مقصد مراغه

 در حال حاضر هیچ پرواز بین المللی ای در این فرودگاه نشست و برخاست ندارد. علاوه بر خرید بلیط هواپیما مراغه و رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی، مسافران می توانند برای اخذ ویزای شینگن تضمینی، رزرو هتل، اخذ ویزای های توریستی، اخذ ویزای تحصیلی کانادا و شرکت در تورهای گروهی اروپا و دیگر نقاط دنیا، روی فلاوینگو (عالی گشت) حساب ویژه ای باز کنند، برای مشاوره و انتخاب بهترین مسیرهای پروازی و تورهای گروهی با شماره 43635000-021 تماس برقرار کنید.

سیستم حمل و نقل درون شهری مراغه

مراغه در لیست 10 شهر تاریخی ایران و از زیباترین شهرهای استان آذربایجان شرقی است که جاذبه های طبیعی و تاریخی آن میزبان مسافران زیادی است. برای رفت و آمد در مراغه می توانید از تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی، اتوبوس های درون شهری، تاکسی های گذری و خطی استفاده کنید.