خرید بلیط هواپیما اهواز به کرج

خیلی از افراد هنوز نمی دانند که کرج فرودگاه دارد. خرید بلیط هواپیما اهواز به کرج در کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز قابل انجام است و به همین علت گزینه ای مقرون به صرفه و آسان به نظر می رسد. استفاده از فرودگاه پیام کرج که به تازگی راه اندازی شده است، به عنوان گزینه دوم بعد از فرودگاه مهر آباد برای آمدن به تهران توصیه می شود. شما به راحتی می توانید در کمتر از یک ساعت از فرودگاه پیام کرج خود را به مرکز شهر تهران برسانید. برای رزرو بلیط هواپیما اهواز به کرج کافیست اطلاعات اولیه مانند تاریخ پرواز و تعداد صندلی ها را وارد کنید تا در کمتر از چند ثانیه از بانک اطلاعاتی بزرگ فلاوینگو، انواع بلیط پرواز اهواز به کرج را دریافت و انتخاب کنید. معمولاً ارزان ترین بلیط هواپیما اهواز به کرج یکی از همان گزینه هایی است که فلاوینگو در لیست خود در اختیار شما قرار می دهد. شماره های ۴۳۶۳۵۰۰۰-۰۲۱ و ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ برای رزرو تلفنی و مشاوره در خدمت شما هستند.

بلیط هواپیما اهواز به کرج چارتر

آیا مسیر اهواز به کرج بلیط چارتر دارد؟ باید بگوییم که پاسخ، مثبت است و خرید بلیط چارتر اهواز به کرج به دلیل قیمت پایین آن از پرطرفدارترین هاست. بلیط چارتری و سیستمی برای کودکان کمتر از ۲ سال رایگان است. اما پیشنهاد می کنیم اگر سفر شما ضروری و برنامه ریزی شده است، بلیط سیستمی تهیه کنید. بلیط سیستمی برای کودکان ۲ تا ۱۲سال نیم بها و مناسب برای سفرهای برنامه ریزی شده است و در صورت کنسلی، معمولاً50 تا ۹۰٪ مبلغ به مسافر برگشت داده می شود. بلیط های چارتری برای افراد همیشه در سفر، مناسب است. بدی این بلیطها این است که برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی، طبق قوانین کنسلی، مبلغی به مسافر استرداد می شود.  در مجموع قیمت بلیط هواپیما اهواز به کرج به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز بستگی دارد. مسافران می توانند با کمی زمان و جستجو در فلاوینگو بهترین بلیط را خریداری کنند.

مسافت پرواز اهواز به کرج چقدر است؟

پرواز اهواز به کرج مسافتی حدود 846 کیلومتر را طی می کند و زمانی حدود 1 ساعت طول می کشد. گاهی ممکن است به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی، این پرواز با تغییر مسیر مواجه شود و زمان بیشتری طول بکشد. روزهای پرواز اهواز به کرج در شنبه و چهارشنبه است که با ایرلاین قشم ایر انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی پیام کرج

فرودگاه بین المللی پیام در استان البرز و در 35 کیلومتری تهران در سال 1371 به طور رسمی افتتاح شد و از سال 97 با پروازهای کیش و مشهد پروازهای داخلی خود را آغاز کرد. فرودگاه کرج کجاست؟ فرودگاه پیام کرج در انتهای بلوار ارم در «مهرشهر» واقع شده است و تا مرکز شهر کرج 20 کیلومتر، تا هشتگرد 38 کیلومتر، تا فردیس 32 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی مهراباد تهران 58 کیلومتر فاصله دارد.
مسافران فرودگاه کرج برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروازهای فرودگاه کرج و برنامه پروازهای فرودگاه پیام کرج می توانند از داخل استان البرز با شماره 199 و از خارج از استان با شماره 02633266185 شماره اطلاعات پرواز فرودگاه کرج، تماس برقرار کنند.
مشهد، اصفهان، شیراز، اهواز و کیش از مقاصد داخلی پروازهای فرودگاه پیام کرج و ایرلاین های کیش ایر، قشم ایر، تابان، زاگرس و آتا از ایرلاین های فعال در این فرودگاه می باشند.

 

جاذبه های گردشگری البرز

کرج مرکز استان البرز، معروف به ایران کوچک با آثار دیدنی همچون کاخ مروارید (کاخ شمس)، پل دختر کرج (سلیمانیه)، کاخ شهرستانک، روستای شهرستانک، آبشار هفت چشمه، غار یخ مراد، هفت برادران کرج، باغ لاله گچسر، آسارا کرج، باغ سیب مهرشهر، طالقان، سد امیرکبیر کرج، پارک جنگلی جهان نما، باغ پرندگان چهارباغ، پارک چمران کرج، باغ فاتح کرج  و باغ گیاه شناسی کرج می تواند روزهای خوشی را برای شما و خانواده تان رقم بزند.