خرید بلیط هواپیما بندرعباس به یزد

یکی از معیارهای مهم خرید برای مسافران، قیمت بلیط هواپیما از بندرعباس به یزد است که به عوامل مختلفی همچون کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز و شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط بستگی دارد که در برخی خدمات متفاوت هستند. کلاس پروازی مهم ترین تفاوت در قیمت بلیط هاست بنابراین باید در انتخاب نوع اکونومی یا بیزینس بودن بلیط حتماً دقت شود. نوع اکونومی به صرفه تر است ولی نوع بیزینس، گران تر است.

ارزان ترین بلیط هواپیما بندرعباس به یزد را به صورت چارتری یا لحظه آخری می توان از فلاوینگو تهیه کرد. بلیط های چارتری هنگامی که مسافر کم است و تعدادی از صندلی ها خالی مانده است، با قیمت پایین تری به فروش می رسند. این بلیط ها برای کودکان زیر 2 سال معمولاً رایگان و برای تمام افراد بالای 2 سال قیمتی یکسان دارند. ضمناً در صورت کنسلی بلیط توسط شما، طبق قوانین وجهی به مسافر استرداد نمی شود. اما بلیط سیستمی مناسب برای سفرهای از قبل برنامه ریزی شده، سفرهای کاری و خانوادگی است. این بلیط برای کودکان کمتر از 2 سال رایگان و برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها است. بلیط سیستمی از ماه ها و هفته ها قبل قابل رزرو است و در صورت کنسلی طبق قوانین، مبلغ 50 تا ۹۰ درصد هزینه بلیط به مسافر بازگشت داده می شود.
برای خرید بلیط از فلاوینگو کافیست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، کمی منتظر باشید تا بهترین گزینه ها به شما پیشنهاد داده شود. در ادامه می توانید با کمی مقایسه بین ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به یزد یا مشاوره در مورد مسیرهای پروازی با کارشناسان فلاوینگو می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ و یا شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد.

اطلاعات پرواز بندرعباس به یزد

پرواز بندرعباس به یزد 555 کیلومتر طی می کند و در حدود 48 دقیقه طول می کشد تا به مقصد برسد. گاهی ممکن است به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود. پرواز بندرعباس به یزد چه روزهایی است؟ روزهای پرواز بندرعباس به یزد در دوشنبه و جمعه ها است که به صورت رفت و برگشت با ایرلاین ایران ایر انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد

فرودگاه یزد کجاست؟ فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد در سال 1348 در 10 کیلومتری و خارج از شهر یزد افتتاح شد که حدود 20 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. این فرودگاه دهمین فرودگاه کشور است که با 10 شرکت فعال هواپیمایی داخلی و خارجی، سالانه میزبان حدود ۶ هزار پرواز و نزدیک به 550 هزار نفر است.
بندرعباس، کیش، اهواز، مشهد و تهران از مقصدهای داخلی پروازهای فرودگاه یزد هستند که به صورت رفت و برگشت در طول هفته به حرکت درمی آیند و جده، مدینه، دمشق، بغداد و نجف از مقصدهای خارجی این فرودگاه هستند که هر روز 20 پرواز مسافری به آن اختصاص دارد. کاسپین، آسمان، ایران ایر، زاگرس، کیش ایر و کارون از ایرلاین های فعال در خطوط بین المللی هستند. مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای بندرعباس به یزد و ارتباط با اطلاعات پرواز فرودگاه یزد با شماره 199 از داخل استان و تلفن 31010-035 از خارج از استان تماس برقرار کنند.

جاذبه های گردشگری یزد
شهر جهانی یزد به عنوان اولین شهر خشتی جهان و دومین شهر تاریخی در دنیا شناخته شده است که میزبان مسافران زیادی در چهار فصل سال است. مجموعه امیرچخماق، مسجد جامع یزد، کاروانسرای زین الدین، خانه لاری ها، هشت باغ دولت آباد، موزه آیینه و روشنایی یزد، حمام خان، برج خاموشان، روستای خرانق، آب انبار شش بادگیر، آب انبار گیو، زندان اسکندر، حمام ابوالمعالی، آتشکده بهرام، بقعه سیدرکن الدین محمد قاضی، آرامگاه سیدشمس الدین، تکیه امیر چخماق، بقعه سید گل سرخ، بقعه دوازده امام، امامزاده سید جعفر، میدان ساعت یزد و خانه هنر یزد از زیباترین جاهای دیدنی یزد هستند که باید دید.