خرید بلیط هواپیما اصفهان به مقصد آبادان

برای خرید بلیط اصفهان به مقصد آبادان می توان از طریق ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی اقدام کرد. بلیط ها را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری می توان تهیه کرد. خرید اینترنتی بلیط به دلیل صرف کردن وقت کمتر، طرفداری بیشتری دارد چراکه مسافر در کمترین زمان و مقایسه ایرلاین ها و بلیط های می تواند مناسب ترین بلیط را باتوجه به شرایط تهیه کند. 

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما اصفهان به آبادان است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

آیا مسیر اصفهان به آبادان بلیط چارتری دارد؟ روزهایی که مسافر کم باشد و صندلی های هواپیما خالی بماند، آژانس ها برای ضرر کمتر بلیط ها را با نصف قیمت در همان روز یا چند روز قبل به مسافران می فروشند. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی، هزینه به مسافر بازگشت داده می شود. بلیط چارتری برای افراد همیشه در سفر با چمدان بسته مناسب است که پرواز ارزان برایشان بیشتر از به موقع رسیدن الویت دارد.

مسافت پرواز اصفهان به آبادان چقدر است؟

ایران ایر تنها ایرلاین کشور است که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کند. 
پرواز اصفهان به مقصد آبادان در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و جمعه و تنها با یک پرواز در روز انجام می شود.

مسافت اصفهان به آبادان حدود 410 کیلومتر است که حدود 1:25 دقیقه طول می کشد. اما گاهی باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب وهوایی ممکن است با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

اطلاعات فرودگاه آیت الله جمی آبادان

فرودگاه آبادان جزو قدیمی ترین فرودگاه های ایران است که در سال 1320 توسط شرکت ملی نفت ایران به دلیل وجود پالایشگاه های نفت احداث شد و با رونق گرفتن آبادان و خرمشهر فرودگاه نیز توسعه یافت تا جایی که نخستین پروازهای خارجی از مهرآباد و سپس آبادان در نیمه دوم سال 1328 آغاز شد.
فرودگاه آبادان به عنوان فرودگاه کمکی فرودگاه مهرآباد برای پروازهای خارجی بوده و هرگاه به دلایل جوی و دیگر مسائل پروازی قادر به نشستن در مهرآباد نبود از فرودگاه آبادان برای فرود استفاده می کردند.

برای اطلاعات بیشتر از برنامه های پروازی فرودگاه آبادان می توان با شماره 199 یا روابط عمومی فرودگاه 06153366471 ارتباط برقرار کرد.

آبادان از مهم ترین شهرهای جنوبی ایران که شهرتش را مدیون پالایشگاه های بزرگ نفت است. از قدیمی ترین شهرهای کشور است که برای گردشگران در فصل پاییز وزمستان دوست داشتنی است.
مسجد رنگونی ها، موزه آبادان، بوارده آبادان، بازار ته لنجی، قدمگاه امام رضا (ع)، اروند رود، زیارتگاه سیدعباس، روستای شلحه امام حسن عسگری، مقام خضر نبی (ع)، بازار مرکزی آبادان، سینما نفت، لب شط، جزیره مینو، سینما شیرین آبادان، پل کابلی، آرامگاه ارامنه، موزه تنوع زیستی، موزه هنرهای معاصر، بهمنشیر و بازار ماهی فروشان از دیدنی های جذاب آبادان برای هر مسافری است.