خرید بلیط هواپیما از اصفهان به مقصد رامسر

قیمت بلیط هواپیما به عوامل های زیادی از جمله، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز بستگی دارد. بنابراین برای خرید بلیط ارزان اصفهان به رامسر در هنگام جستجو، بلیط ها را باهم مقایسه کنید و مناسب ترین را رزرو و خریداری کنید. ارزان ترین بلیط هواپیما همیشه بهترین و مناسب ترین بلیط پرواز نیست، امکانات و شرایط پرواز خود را باتوجه به مسافت و مدت سفر خود در نظر بگیرید. در نهایت باتوجه به بودجه و سلیقه خود بلیط پرواز اصفهان به رامسر را از فلاوینگو تهیه کنید.

چگونه بلیط پرواز به صورت اینترنتی اصفهان به رامسر بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی، بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما اصفهان به مقصد رامسر است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

چگونه بلیط ارزان اصفهان به رامسر خریداری کنیم؟ برای خرید بلیط ارزان، چارتری یا لحظه آخری بهترترین گزینه است. چارتری ها در صورت خالی ماندن صندلی ها چند روز قبل یا چند ساعت قبل از پرواز به فروش می رسند. برای سنین بالای 2 سال یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی هزینه به مسافر بازگشت داده می شود. اما در این مسیر به دلیل کم بودن پرواز رزرو بلیط سیستمی انتخاب بهتری است که می توان از ماه ها قبل پیش خرید و برنامه سفر را تنظیم کرد. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر استرداد می شود.

مسافت پرواز هواپیما اصفهان به رامسر چقدر است؟

پرواز اصفهان به رامسر حدود 661 کیلومتر طی می کند و این مسافت حدود 1:50 دقیقه در شرایط آب و هوایی خوب اتفاق می افتد، گاهی اوقات به دلیل مساعدنبودن شرایط آب و هوایی ممکن است پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

پرواز اصفهان به رامسر در روزهای یکشنبه و چهارشنبه و تنها با یک پرواز در روز با ایرلاین ایران ایر به حرکت در می آید.

فرودگاه رامسر در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه رامسر با مساحت 120 هکتاری از اولین فرودگاه های ایران است. در ابتدا از فرودگاه رامسر به عنوان یک فرودگاه تشریفاتی استفاده می شد و اولین هواپیما در ایران در زمان احمدشاه قاجار در دی ماه 1292 شمسی به پرواز درآمد. بعد از انقلاب اسلامی فرودگاه رامسر مورد استفاده عموم مردم قرار گرفت و در بعضی روزها 16 پرواز رفت و برگشت در این فرودگاه انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی فرودگاه رامسر مسافران می توانند با شماره 199 یا روابط عمومی 01155226377 ارتباط برقرار کنند.

رامسر عروس شهرهای ایران و از زیباترین شهرهای شمالی است که در لیست بهترین های کشور می درخشد. 
روستای جواهرده، تله کابین رامسر، بوستان جنگلی صفارود، منطقه ییلاقی گرسماسر، جنگل دالخانی، غار یاغی لوکا، دهستان جنت رودبار رامسر، آبشار ایج رامسر، غار گرگر لوکا، آبشار سیاسرت رامسر، سد میجران، آب گرم سادات محله، قلعه مارکوه رامسر، کاخ مرمر، موزه مردم شناسی، موزه تاریخ طبیعی، موزه عاج و هتل قدیم رامسر از دیدنی های رامسر است که باید دید.