خرید بلیط هواپیما از کرمان به مقصد زاهدان

برای خرید بلیط هواپیما کرمان به زاهدان از دو روش می توان اقدام کرد: ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی.
ایرلاین ها از ماه ها قبل بلیط های پرواز را به صورت عمده به آژانس های هواپیمایی می فروشند و در نهایت قیمت اصلی توسط آژانس ها قیمت گذاری می شود و در نهایت می توان بلیط های پرواز را به صورت آنلاین یا حضوری از آژانس ها تهیه کرد.

چگونه بلیط ارزان هواپیما کرمان به زاهدان رزرو و خریداری کنیم؟ 
برای خرید بلیط سیستمی یا چارتری بودن به بلیط توجه کنید که تفاوت های زیادی در قیمت دارند.
بلیط سیستمی از ماه ها قبل روی سایت قابل فروش هستند. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا مبلغ ۷۰٪ مبلغ بلیط به مسافر بازگشت داده می شود و مناسب برای سفرهای برنامه ریزی شده است.
بلیط چارتری یا لحظه آخری را تنها در همان روز و یا یک روز قبل می توان خریداری کرد. برای تمام سنین قیمت بلیط یکسان است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود. چارتری مناسب برای افراد همیشه در سفر با چمدان بسته است. 

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی، خارجی و بهترین گزینه برای خرید بلیط هواپیما کرمان به زاهدان است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط هواپیما از کرمان به زاهدان را در کمترین زمان رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پرواز کرمان به زاهدان می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

اطلاعات پرواز کرمان به زاهدان

فاصله کرمان تا زاهدان حدود 524 کیلومتر است و این مسافت زمانی حدود 1:05 تا 1:10 دقیقه با پرواز طول می کشد. گاهی ممکن است به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

روزهای پرواز کرمان به زاهدان در سه شنبه و جمعه با ایران ایر از بهترین ایرلاین های ایران تنها با یک پرواز به حرکت در می آید.

قیمت بلیط هواپیما کرمان به زاهدان به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد. برای خرید بلیط هواپیما کرمان به زاهدان فلاوینگو بهترین انتخاب است.

فرودگاه زاهدان کجاست؟

فرودگاه بین المللی زاهدان، هشتمین فرودگاه بین المللی ایران، به دلیل موقعیتش در شرق ایران از اهمیت زیادی برخوردار است.
فرودگاه زاهدان در سال 1332 احداث شد و در سال 1335 هواپیمایی دولتی توقف داشت و در هفته یک پرواز در مسیر تهران- یزد- زاهدان- کراچی برای جابه جایی تجار به حرکت درمی امد.
از فرودگاه بین المللی زاهدان به مقصدهای تهران، مشهد، کرمان، اصفهان، شیراز، چابهار و گرگان پرواز داخلی و مقصدهای دبی، دمشق، بغداد، نجف و جده پروازهای خارجی انجام می شود.

زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و از تاریخی ترین شهرهای جنوب شرق ایران است. مسجد شاه علی، روستا و غار لادیز، تالاب هامون زاهدان، روستای تمین، موزه منطقه ای جنوب شرق ایران، خانه ایوبی، کاروانسرای نصرت آباد، مسجد زرنج زاهدان، موزه پست و ارتباطات زاهدان، چشمه آب معدنی، آرامگاه هفتاد ملا، قلعه لادیز، مسجد مکی، چهارراه رسولی و دیگر جاذبه های دیدنی زاهدان برای هر گردشگری ناشناخته و حیرت انگیز است.