خرید بلیط هواپیما کیش به مقصد بوشهر

در حال حاضر پرواز بیشترین طرفدار را در بین وسایل حمل و نقلی دارد، چراکه مسافر می تواند در کمترین زمان و هزینه ای مقرون به صرفه به مقصد موردنظر برسد. بلیط هواپیما را می توان از ایرلاین ها و آژانس ها تهیه کرد. معمولا آژانس ها بلیط ها را به صورت عمده از ایرلاین های خریداری می کنند و همچنین آژانس های هواپیمایی تعیین کننده قیمت بلیط ها هستند. 

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی و بهترین انتخاب برای خرید بلیط ارزان هواپیما کیش به بوشهر است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد. 

چگونه بلیط ارزان کیش به مقصد بوشهر خریداری کنیم؟
در مجموع قیمت به عواملی چون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و مسیر و ساعت پروازی بستگی دارد. اما بلیط های چارتری گزینه ای مقرون به صرفه تری در خرید بلیط پرواز هستند. چارتری ها معمولا در روزهایی که مسافر کم است یا پروازهای اول صبح، قیمت بلیط ها کاهش و حتی نصف قیمت، فروخته می شود. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی به مسافر مبلغ بازگشت داده می شود.

مسافت پرواز کیش به بوشهر چقدر است؟

پرواز کیش به بوشهر تنها در روزهای سه شنبه و جمعه به حرکت در می آید. ایران ایر تنها ایرلاینی است که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کند.

پرواز کیش به بوشهر حدود 1:40 دقیقه طول می کشد.

اطلاعات فرودگاه بوشهر

بوشهر از مهم ترین و جزو سه فرودگاه قدیمی کشور است که از سال 1298 حدود 100 سال قبل که اولین پروازهای بین المللی با هواپیمای کوچک شکل می گرفت، فرودگاه بوشهر نیز تاسیس و فعال شد. در سال 1919 میلادی اولین پرواز که از اروپا عازم هندوستان بود در مسیر پروازی جدید و در فرودگاه های خاکی بغداد به بوشهر، بندر لنگه و کراچی برای سوخت گیری و سرویس، نشست و برخاست داشت و از اولین پروازهایی بودند که از خاک و آسمان ایران استفاده می کردند.اما اولین پروازش با فرود یک فروند هواپیمایی انگلیسی در سال 1308 شروع شد. در حال حاضر 70 پرواز داخلی و خارجی در طول هفته از فرودگاه بوشهر انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و خارجی بوشهر می توان با شماره 199 و روابط عمومی فرودگاه با شماره  07733555381ارتباط برقرار کرد.

بوشهر علاوه بر اهمیت تجاری و دریایی برای مسافران زیباترین دیدنی ها را دارد. عمارت ملک، عمارت گلشن، کوه نمکی جاشک، گور دختر، قلعه نصوری، کوه پدری، خلیج نایبند، ساحل ریشهر، مسجد جامع بردستان، قلعه خورموج دشتی، قبر جنرال، موزه رئیسعلی دلوار، آب انبار قوام و دیگر جاهای دیدنی بوشهر برای گردشگران افسونگر است.