خرید بلیط هواپیما از مشهد به مقصد زاهدان

در حال حاضر خرید بلیط آنلاین گزینه بهتری برای صرفه جویی در زمان است، چراکه مسافر به راحتی و بدون دردسر در کمترین زمان می تواند مناسب ترین بلیط را تهیه کند.
چگونه بلیط ارزان پرواز مشهد زاهدان خریداری کنیم؟
بلیط های چارتری معمولا از بلیط های سیستمی ارزان ترند. چارتری ها مناسب برای افراد همیشه در سفر و بلیط سیستمی مناسب برای سفرهای منظم و برنامه ریزی شده است.
بلیط های سیستمی را می توان از ماه ها قبل رزرو و خریداری کرد، اما بلیط های چارتری و لحظه آخری را یک روز قبل یا همان روز سفر باید تهیه کرد.
بلیط های سیستمی برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست، اما بلیط های چارتری برای بالای ۲ سال یک قیمت است. 
بلیط های سیستمی در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود، اما بلیط های لحظه آخری و چارتری براساس قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد می شود.

چگونه بلیط پرواز مشهد به مقصد زاهدان تهیه کنیم؟ فلاوینگو از برترین سایت های فروش آنلاین پرواز است که مسافر با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد نفرات، تاریخ رفت و برگشت وکلاس پروازی، لیستی از پروازهای مقصد را در تاریخ موردنظر مشاهده می کند و همچنین می تواند در کمترین زمان و مقایسه ایرلاین ها مناسب ترین بلیط را خریداری و رزرو کند.
یا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مسافت پرواز مشهد به زاهدان چقدر است؟

مدت زمان پرواز مشهد به زاهدان حدود ۷۶۴ کیلومتر است که این مسافت زمانی حدود ۱:۰۶ تا ۱:۲۵ دقیقه طول می کشد. گاهی اوقات ممکن است به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پروازمشهد به زاهدان عموما در هفت روزه هفته، تنها با یک یا دو پرواز به حرکت درمی آید. قشم ایر و آسمان از ایرلاین هایی هستند که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کنند.

فرودگاه زاهدان در کجای شهر قرار دارد؟

این فرودگاه در سال ۱۳۳۲ احداث شد که در ابتدا توسط شرکت هواپیمایی ایران در مسیر تهران- یزد- زاهدان- کراچی- بمبئی و بالعکس برای جابجایی تجار ایرانی، پاکستانی و هندی مورد استفاده قرار می گرفت.
فرودگاه زاهدان هشتمین فرودگاه بین المللی ایران با موقعیت مهم و استراتژیکی در جنوب شرق کشور است و اهمیت فراوانی در حمل و نقل داخلی و بین المللی دارد.
از این فرودگاه به شهرهای شیراز، اصفهان، کرمان، گرگان، چابهار، مشهد و تهران پرواز داخلی و مقصدهای دبی، دمشق، بغداد، نجف و جده پرواز خارجی صورت می گیرد.

زاهدان از شهرهای مهم جنوب شرق ایران هم از لحاظ موقعیت تجاری و هم تاریخی است و با زیباترین دیدنی ها و از کهن ترین شهرهای ایران است. 

تالاب هامون، روستای تمین زاهدان، موزه جنوب شرق ایران، خانه ایوبی، کارونسرای نصرت آباد، مسجد زرنج زاهدان، مسجد شاه علی، روستا و غار لادیز، موزه پست و ارتباطات زاهدان، چشمه آب معدنی، آرامگاه هفتاد ملا، قلعه لادیز و دیگر جاذبه های گردشگری زاهدان که برای هر رهگذری دوست داشتنی و افسونگر است.