خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرج

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرج با توجه به نزدیکی کرج به پایتخت کشور، گزینه‌ای جایگزین برای سفرهای رفت و برگشت هوایی به تهران است. فرودگاه پیام در استان البرز و در 35 کیلومتری تهران در سال 1371 تاسیس شد و از سال 97 با پروازهای کیش و مشهد فعالیتش را آغاز کرد. فرودگاه پیام کرج در نزدیکی شهر مهرشهر، انتهای بلوار ارم واقع شده است و تا مرکز شهر کرج 20 کیلومتر، تا شهرک فردیس 32 کیلومتر، تا هشتگرد 38 کیلومتر و تا فرودگاه مهرآباد 58 کیلومتر فاصله دارد. مسافران برای رفت و آمد به این فرودگاه می‌توانند از تاکسی های دارای تاکسیمتر فرودگاه استفاده کنند.

برای سفر به کرج و خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرج می‌توانید به فلاوینگو (عالی گشت) مراجعه کنید. در این سایت با انتخاب مبدأ و مقصد، تعداد مسافر و زمان، لیستی از پروازهای موجود را در تاریخ موردنظر خود مشاهده خواهید کرد. با تغییر فیلتر زمان، قیمت و ایرلاین های ارائه دهنده بلیط می توانید بهترین انتخاب را در خرید بلیط هواپیما کرج داشته و ارزان ترین بلیط هواپیما کرج را خریداری نمایید.

پروازهای داخلی به مقصد کرج

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز و فرودگاه بین المللی کیش از مقاصد داخلی پروازهای فرودگاه پیام کرج و ایرلاین‌های کیش ایر، تابان، زاگرس و آتا از ایرلاین های فعال در این فرودگاه می باشند که مسافران می توانند قیمت بلیط هواپیما کرج اصفهان، قیمت بلیط هواپیما کرج مشهد رفت و برگشت، بلیط هواپیما کرج به کیش و بلیط هواپیما کرج شیراز و ... را به صورت انلاین چک کنند و برای خرید و رزرو مسیر برگشت از پایین همین صفحه اقدام کنند. ضمناً برای کسانی که می‌خواهند از فرودگاه مهرآباد تهران به مشهد سفر کنند هم بلیط هواپیما تهران مشهد مهیا است. همچنین به زودی از  فرودگاه پیام پروازها به شهرهای تبریز، اهواز و ... شروع خواهد شد. 

مسافران فرودگاه کرج برای اطلاعات بیشتر از مسیر پروازهای فرودگاه پیام و ساعت پروازها می توانند با شماره 199 از داخل استان و 02633266185 از خارج از استان تماس برقرار کنند. 

پروازهای خارجی به مقصد کرج

درحال حاضر هیچ پرواز بین المللی ای در این فرودگاه انجام نمی شود. علاوه بر خرید بلیط هواپیما کرج و بلیط پروازهای ارزان قیمت داخلی و خارجی، اخذ ویزای شینگن تضمینی، اخذ ویزاهای توریستی و تحصیلی کانادا، رزرو هتل در سراسر دنیا و برگزاری تورهای گروهی به بیشترین کشورهای دنیا از خدمات شگفت انگیز فلاوینگو (عالی گشت) برای مسافرانش است، برای مشاوره در مورد مسیرهای پروازی داخلی و خارجی، دریافت ویزا و رزرو تورهای گروهی به 5 قاره زیبای جهان با شماره ۰۲۱-۴۳۶۳۵۰۰۰ تماس برقرار کنید. 

سیستم حمل و نقل درون شهری کرج

مسافران شهر کرج برای حمل و نقل درون شهری می‌توانند از اتوبوس،های شرکت واحد، تاکسی‌های اینترنتی اسنپ وتپسی، تاکسی های خطی و گذری در سطح شهر، مترو و تاکسی تلفنی استفاده کنند. برای استفاده از تاکسی‌های اینترنتی بهتر است قبل از سفر اپلیکشن‌های نامبرده را دانلود و نصب کنید تا سفری راحت داشته باشید. ضمناً برنامه و نقشه متروی تهران – کرج را می توانید از کافه بازار دانلود و نصب کنید تا به خوبی بتوانید از متروهای کرج و تهران که به هم متصل هستند، استفاده کنید.