خرید بلیط هواپیما شیراز به زاهدان

یکی از رایج ترین سؤالات مسافران پروازی این است که خرید ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز به زاهدان چگونه قابل انجام است؟ اول از همه باید بدانید که همیشه ارزان ترین بلیط، بهترین نیست. در حالت کلی مسافران از دو روش آنلاین و حضوری می توانند بلیط پرواز مقصد موردنظر خود را تهیه کنند. روش آنلاین به صورت خرید از سایت های فروش معتبر در هر ساعت از شبانه روز و رزرو حضوری هم در ساعات اداری با مراجعه به آژانس های هواپیمایی امکان پذیر است.
برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت بلیط هواپیما شیراز به زاهدان یا مشاوره در مورد مسیرهای پروازی با کارشناسان فلاوینگو می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ و یا شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کنید. برای رزرو بلیط در فلاوینگو کافیست بعد از انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، چند لحظه صبر کنید تا بهترین گزینه ها در سایت به شما نمایش داده شود. در ادامه می توانید با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
در حال حاضر خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به زاهدان گزینه ای بهتر برای صرفه جویی در زمان است. به راحتی و بدون دردسر در کمترین زمان می توان مناسب ترین بلیط را رزرو و تهیه کرد. در مجموع قیمت بلیط پرواز شیراز به زاهدان به عوامل گوناگونی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد. اما با کمی زمان و مقایسه ایرلاین ها می توان از فلاوینگو مناسب ترین بلیط پرواز شیراز به زاهدان را تهیه کرد. بلیط های چارتری و لحظه آخری نسبت به بلیط های سیستمی قیمت مناسب تری دارند. چون معمولاً در صورت خالی ماندن صندلی ها توسط آژانس هایی که این صندلی ها را چاتر ( اجاره) کرده اند، قیمت آنها کاهش می یابد. بلیط سیستمی در صورت کنسل شدن از طرف مسافر این قابلیت را دارد که ۵۰ تا ۹۰ درصد پول شما عودت داده شود و ضمناً برای کودکان ۲ تا ۱۲ سال نیم بها حساب می شود. در حالی که بلیط چارتر هیچ یک از این ویژگی های مثبت را ندارد.

اطلاعات پرواز شیراز به زاهدان

پرواز شیراز به زاهدان مسافتی حدود 808 کیلومتر را طی می کند و در حدود 1 ساعت و 30 دقیقه به مقصد می رسد. البته گاهی ممکن است به علت بد بودن شرایط آب و هوایی، این پرواز با تغییر مسیر و در مدت بیشتری انجام می شود. روزهای پرواز شیراز به زاهدان به روزهای دوشنبه و جمعه در طول هفته منحصر است و این پروازها با ایرلاین آسمان انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی زاهدان

فرودگاه بین المللی زاهدان از مهم ترین فرودگاه های جنوب شرق ایران با سه ترمینال مسافربری داخلی، بین المللی و حج است که در بلوار شهید مطهری قرار دارد. این فرودگاه از قدیمی ترین فرودگاه های ایران است که تاجران را از ایران به کراچی و بمبئی جابه جا می کند. هواپیمایی قشم، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ایران ایرتور و ایران ایر، در مسیرهای پروازی فرودگاه زاهدان، کنارک، شیراز، اصفهان، کرمان، تهران و مشهد به صورت رفت و برگشت مسافران را جابه جا می کنند. دبی، دمشق، نجف، بغداد و جده هم از پروازهای خارجی فرودگاه زاهدان هستند که به صورت غیربرنامه ای به حرکت در می آیند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از پرواز های شیراز به زاهدان و فرودگاه زاهدان برنامه پرواز مسافران می توانند با شماره 199 و یا شماره فرودگاه زاهدان یعنی 3222774-0541 تماس برقرار کنند.

جاذبه های گردشگری زاهدان

زاهدان مرکز استان پهناور سیستان و بلوچستان و از شهرهای تاریخی و مهم در جنوب شرق ایران است. خانه ابویی، کاروانسرای نصرت آباد، مسجد زرنج، مسجد شاه علی، روستا و غار لادیز، تالاب هامون، روستای تمین، موزه جنوب شرق ایران، موزه پست و ارتباطات زاهدان، چشمه آب معدنی، آرامگاه هفتادملا و قلعه لادیز از جذاب ترین جاهای دیدنی زاهدان برای مسافران است.