خرید بلیط هواپیما تبریز به مقصد عسلویه

در حال حاضر خرید بلیط اینترنتی هواپیما محبوبیت بیشتری برای مسافران دارد چراکه در کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز می توان به صورت آنلاین بلیط پرواز تبریز به عسلویه را رزرو و خریداری کرد.

چگونه بلیط پرواز به صورت اینترنتی تبریز به عسلویه بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی، بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز عسلویه است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

چگونه بلیط ارزان تبریز به عسلویه خریداری کنیم؟ برای خرید بلیط ارزان، چارتری یا لحظه آخری مناسب ترین گزینه است. چارتری ها در صورت خالی ماندن صندلی ها چند روز قبل یا چند ساعت قبل از پرواز به فروش می رسند. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی هزینه به مسافر بازگشت داده می شود. اما در این مسیر به دلیل کم بودن پرواز رزرو بلیط سیستمی انتخاب بهتری است که می توان از ماه ها قبل پیش خرید و برنامه سفر را تنظیم کرد. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر استرداد می شود.

پرواز تبریز به عسلویه چقدر طول می کشد؟

مسافت پرواز تبریز به عسلویه از طولانی ترین مسیرهاست. این پرواز از مبدا فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با طی مسافت ۱۷۴۸ به مقصد فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه انجام می شود. مسافت پرواز تبریز به عسلویه حدود ۲ ساعت طول می کشد. اگر شرایط آب و هوایی مساعد نباشد پرواز با تاخیر و تغییر مسیر همراه است. 

کاسپین تنها ایرلاین در مقصد پرواز تبریز به عسلویه است که در روزهای یکشنبه و چهارشنبه به حرکت در می آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و بین المللی فرودگاه خلیج فارس بوشهر می توان با شماره ۱۹۹ و یا روابط عمومی ۰۷۷۳۱۳۷۳۸۳۸ تماس برقرار کرد.

فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه با مساحت ۷۰۰ هکتار در سال ۱۳۸۵ افتتاح شد. این فروگاه پس از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه کشور که سالانه بیش از یک میلیون مسافر در رفت و آمد هستند و آماده پذیرایی از پروازهای بین المللی و داخلی است.

ماهان، آسمان، کیش ایر، سپهران، کاسپین و معراج از ایرلاین های فعال در فرودگاه عسلویه هستند. 

تهران، رشت، شیراز، اصفهان، ساری، مشهد، اهواز، کرمانشاه از پروازهای داخلی فرودگاه عسلویه است. 

اگرچه بندرعسلویه محبوبیتش را مدیون دکل های نفتی و گازی است و بیشتر مسافران مهندسین شرکت های نفت و گاز هستند اما عسلویه در جنوب ایران و کنار خلیج فارس از زیباترین هاست. 
خلیج نایبند، سد بستانو، آبشار درزو و پارک ساحلی نخل تقی از دیدنی های افسونگر در بندر عسلویه برای هر گردشگری است.