خرید بلیط هواپیما تبریز به مقصد ساری

قیمت بلیط هواپیما به عوامل های زیادی از جمله، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز بستگی دارد. بنابراین برای خرید بلیط ارزان تبریز به ساری در هنگام جستجو، بلیط ها را باهم مقایسه کنید و مناسب ترین را رزرو و خریداری کنید. ارزان ترین بلیط هواپیما تبریز به ساری همیشه بهترین و مناسب ترین بلیط پرواز نیست، امکانات و شرایط پرواز خود را باتوجه به مسافت و مدت سفر خود در نظر بگیرید. در نهایت باتوجه به بودجه و سلیقه خود بلیط پرواز تبریز به ساری را از فلاوینگو تهیه کنید.

چگونه بلیط پرواز به صورت اینترنتی تبریز به ساری بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی، بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز ساری است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از تبریز به ساری چه زمانی می باشد؟
به دو صورت می توان برای خرید بلیط اقدام کرد: بلیط چارتری و لحظه آخری یا بلیط سیستمی.
بلیط سیستمی برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و سنین ۲-۱۲ سال نیم بهاست. از ماه های قبل می توان رزرو و خریداری کرد و برنامه سفر را تنظیم کرد. در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.
بلیط چارتری یا لحظه آخری برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و برای افراد بالای دو سال یک قیمت دارد. معمولا در صورت خالی ماندن صندلی ها به فروش می رسد و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی هزینه به مسافر بازگشت داده می شود.

مسافت پرواز تبریز به ساری چقدر طول می کشد؟

پرواز بهترین گزینه برای سفر بین دو شهر تبریز و ساری است. این پرواز از تبریز حدود ۸۹۸ کیلومتر طی می کند تا به ساری برسد و حدود ۲:۱۵ دقیقه در شرایط مساعد بودن آب و هوا طول می کشد.

پرواز تبریز به ساری عموما در روزهای چهارشنبه و جمعه توسط ایرلاین ایران ایر به حرکت درمی آید. 

فرودگاه ساری در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه ساری در ۲۰ کیلومتری شهر قرار دارد و یکی از بزرگترین فرودگاه های شمال کشور است که در هفته حدود ۹۰ پرواز نشست و برخاست دارند. فرودگاه در سال ۱۳۲۶ افتتاح شد اما پروازهای مسافربری را در سال ۱۳۷۲ آغاز کرد. دشت ناز از جهت تعدادمسافر و پرواز در جایگاه شانزدهم فرودگاه های کشور قرار دارد.

ایران ایر، کاسپین، آسمان، قشم ایر، آتا، کیش ایر و وارش از شرکت های هواپیمایی فعال در این فرودگاه هستند.

ساری از شهرهای حاشیه دریای خزر با تابستان ها معتدل و مرطوب و زمستان های سرد و خشک در کوهپایه های کوه البرز واقع شده است. قدمتی ۵ هزار ساله دارد و یکی از نخستین سکونتگاه های انسانی بشر بوده است. آثار تاریخی بی شماری در این شهر وجود دارد که برای هر گردشگری دیدنی است. مسجد جامع شاه عباسی، تکیه پهنه کلا، قلعه رسکت و میدان ساعت از زیباترین جاذبه های تاریخی و روستای شلدره، چشمه های باداب سورت، روستای دارابکلا و پناهگاه حیات وحش دشت ناز در طبیعت سرسبز این شهر می درخشند.