خرید بلیط هواپیما از تهران به مقصد زابل

در حال حاضر خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به زابل طرفدار بیشتری در بین مسافران دارد. زیرا مسافر در هر زمانی از شبانه روز و با کمترین زمان می تواند مناسب ترین بلیط را به صورت آنلاین تهیه کند. 

فلاوینگو بهترین انتخاب برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به زابل است. کافی است با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران و کلاس پروازی، لیستی از پروازهای مقصد موردنظر را نمایش می دهد که مسافر می تواند با کمی جستجو و مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کند.
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره مسیرهای پروازی داخلی و خارجی می توان با شماره 02143635 یا تلفن پشتیبانی 09054800413 تماس گرفت یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.

چگونه بلیط هواپیما چارتر تهران به زابل بخریم؟ پرواز از تهران به زابل تنها دو روز در هفته و با یک پرواز انجام می شود. بنابراین خرید بلیط هواپیما از تهران به زابل به صورت سیستمی منطقی تر است. بلیط را می توان از هفته ها قبل رزرو و برنامه سفر را تنظیم کرد. برای کودکان زیر 2 سال رایگان و سنین 2 تا 12 سال نیم بهاست. همچنین در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی تا 70% مبلغ به مسافر استرداد می شود. اگر سفر کاری و نیاز به برنامه ریزی دارد، بلیط سیستمی مناسب تر است.
بلیط چارتری در زمان هایی که مسافر کم است و صندلی های هواپیما خالی می ماند با قیمت کمتری و یا حتی نصف قیمت به فروش می رسند. برای کودکان زیر 2 سال رایگان و بالای 2 سال برای تمام افراد یک قیمت است. بهتر است در صورت قطعی بودن سفر بلیط خریداری شود، زیرا در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود. 

اطلاعات پرواز تهران به زابل

روزهای پرواز تهران به زابل عموما در شنبه و چهارشنبه، تنها با یک پرواز به حرکت درمی آید.

مسافت پرواز تهران زابل حدود 1072 کیلومتر است و مدت زمان پرواز تهران به زابل حدود 1:50 دقیقه تا 2 ساعت طول می کشد. گاهی ممکن است به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

ایرلاین ماهان از بهترین ایرلاین های کشور در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کند.

اطلاعات فرودگاه زابل

آیا زابل فرودگاه دارد؟ فرودگاه زابل در 8 کیلومتری شهر زابل و 207 کیلومتری مرکز استان، شهر زاهدان قرار دارد و پارکینگ، رستوران و بوفه، غرفه های تجاری، شعبه های بانکی و پایانه مسافربری از خدمات فرودگاهی زابل برای مسافران است. 

برای اطلاعات بیشتر از برنامه پرواز تهران به زابل می توان با شماره 199 و یا 05432225033 ارتباط برقرار کرد. 

پروازهای فرودگاه زابل به مقاصد تهران، مشهد و ایرانشهر در طول هفته انجام می شود.

زابل از مهم ترین شهرهای تاریخی در جنوب شرق ایران، خاستگاه نخستین آسبادها و انبار غله ایران است. قلعه رستم، قلعه کهک کهزاد، مجتمع سایر الله، کاروانسرای فرنگی، بانک ایران و انگلیس، موزه مردم شناسی زابل، آرامگاه خواجه غلطان، دهانه غلامان، مقبره سید غلام رسول، شهر سوخته، آسبادهای حوض دار، کوه خواجه، گمرک بلژیکی ها، ارگ خان ملک کیانی و دیگر جاذبه های دیدنی زابل در فصل پاییز و زمستان برای هر مسافری شگفت انگیز است.