خرید بلیط هواپیما چابهار به مقصد مشهد

قیمت بلیط هواپیما چابهار مشهد در کلاس اکونومی که پایین ترین سطح خدمات را دارد، چیزی بین 350 الی 650 هزار تومان در تغییر است. نظم خاصی در تغییر قیمت این بلیط در طول هفته وجود ندارد و ایرلاین ها با توجه به بررسی های پیچیده ای که دارند، قیمت های متفاوتی برای روزهای هفته تعیین می کنند. ضمناً بلیط چارتر چابهار مشهد هم این روزها خیلی کم عرضه می شود.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما چابهار مشهد رفت و برگشت در بالای همین صفحه اطلاعات خود را وارد نمایید تا بلافاصله بلیط شما صادر گردد. در صورت وجود هر گونه مشکل یا سؤال، می توانید از طریق خط تلفن 021-43635 و یا شماره پشتیبانی 09054800413 با همکاران ما در سایت فلاوینگو ارتباط بگیرید.

ارزان ترین بلیط هواپیما چابهار مشهد را چگونه در فلاوینگو گیر بیاوریم؟

خیلی از افرادی که به طور معمول از هواپیما استفاده می کنند هنوز در تقسیم بندی های گذشته بلیط هواپیما که به بلیط سیستمی، چارتر و بلیط لحظه آخری چابهار مشهد تقسیم می شد، مانده اند! البته نمی توان گفت که این تقسیم بندی به هیچ وجه کاربرد ندارد ولی باید گفت با سیستم های جدیدی که در سایت های فروش بلیط هواپیما از جمله فلاوینگو ایجاد شده است، این تقسیم بندی کمی رنگ باخته است. در حال حاضر قیمت های فلاوینگو در هر15 دقیقه آپدیت می شود و ممکن است در هر آپدیت به دلایلی که در منطق عرضه و تقاضای بلیط وجود دارد، قیمت یک بلیط در هر بار کاهش یا افزایش یابد. بنابراین برای راه پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما از چابهار به مشهد، بررسی قیمت های هفتگی این پرواز و سپس سر زدن به سایت به طور مرتب و آپدیت کردن دائم صفحه مربوطه است.

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتر چابهار مشهد

بلیط چارتر چابهار مشهد بلیطی است که معمولاً با قیمت کمتری نسبت به بلیط های سیستمی ارائه می شود. این بلیط ها معمولاً توسط آژانس های هواپیمایی که به نوعی نقش واسطه را بین مسافران و شرکت های هاپیمایی بازی می کنند، ارائه می شود. این آژانس ها با خرید عمده بلیط سیستمی از شرکت های هواپیمایی، آن را با قیمت پایین تری از آن ها می خرند و سپس با قیمت مناسب تری به عنوان بلیط چارتر به مشتریان عرضه می کنند. البته قیمت جدید ممکن است بیشتر یا کمتر از قیمت بلیط سیستمی باشد.

حسن اصلی بلیط سیستمی در امکان کنسل شدن بلیط و عودت مبلغ و همچنین نیمبها بودن آن برای کودکان 2 تا 12 سال است. بلیط چارتر چابهار به مقصد مشهد، فقط برای نوزادان زیر 2 سال رایگان است که این شرایط برای بلیط سیستمی هم وجود دارد. در مجموع باید گفت که اگر برای شما قیمت بلیط هواپیما چابهار مشهد مهم است باید به دنبال بلیط چارتر باشید ولی اگر با خانواده سفر می کنید و یا زمان پرواز برای شما اهمیت خاصی دارد، بهتر است از مدتها قبل برای خود بلیط سیستمی رزرو کنید.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

با توجه به اهمیت شهر مشهد به دلیل وجود بارگاه مطهر امام رضا(ع) در آن، تقریباً از همه فرودگاه های مهم داخلی در کشور به صورت هفتگی پروازهای زیادی به مشهد و برعکس انجام می شود و فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، از این جهت رکورددار است. این فرودگاه درفاصله 8 کیلومتری شهر مشهد قرار دارد و شما به راحتی می توانید بعد از پیاده شدن، در کمتر از 20 دقیقه خود را به مرکز شهر برسانید. برای اطلاع از وضع پروازهای چابهار مشهد در این فرودگاه می توانید با شماره تلفن 051-33400020 و یا شماره 199 تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری مشهد

بارگاه مطهر امام رضا(ع)، مهمترین جاذبه گردشگری مشهد در سطح ملی و جهانی است. جاذبه های گردشگری مشهد را در مجله فلاوینگو به طور مفصل بررسی کرده ایم. در ادامه خلاصه ای از آن ها را ببینید:

پارک جنگلی وکیل آباد، آبشار قره سو، آرامگاه خواجه ربیع، آرامگاه خواجه اباصلت، پارک کوهسنگی، هفت حوض، سد ارداک، آرامگاه فردوسی، گنبد هارونیه و ...