خرید بلیط هواپیما از چابهار به مقصد زاهدان

خرید بلیط به صورت آنلاین بهتر است یا حضوری؟ در حال حاضر خرید بلیط آنلاین برای مسافرین محبوبیت بیشتری دارد چراکه می توان در کمترین زمان با مقایسه قیمت ها و ایرلاین ها بهترین و مناسب ترین بلیط را خریداری و رزرو کرد. 

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب برای مقصد موردنظر است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی؛ بهترین گزینه ها را برای مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی جستجو مناسب ترین بلیط را تهیه کرد. 
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ ارتباط برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

چگونه بلیط ارزان هواپیما چابهار به زاهدان را بخریم؟ این روزها ارزان سفر کردن از گزینه های بیشتر مسافرین همیشه در سفر است. 
اما خرید بلیط ارزان تنها برای افرادی مناسب است که زمان رسیدن به مقصد برایشان اهمیت زیادی ندارد. بلیط های چارتری و لحظه آخری در روزهایی که مسافرین کاهش پیدا می کنند برای خالی نماندن صندلی ها و ضرر کمتر آژانس ها به فروش می رسند. برای تمام مسافران قیمت یکسانی دارد و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود. 
اما بلیط های سیستمی با ساعت حرکت و روز پرواز دقیق، مناسب برای مسافرینی است که ساعت رسیدن به مقصد نسبت به هزینه ی بلیط اولویت بیشتری برایشان دارد، گزینه ای منطقی برای سفرهای کاری و خانوادگی است که از ماه قبل می توان بلیط را رزرو و خریداری کرد. برای سنین ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ بلیط استرداد می شود.

مدت زمان پرواز چابهار به زاهدان چقدر طول می کشد؟

پرواز چابهار به زاهدان با ایرلاین ایران ایر در روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و با یک پرواز انجام می شود.

مسافت پرواز چابهار به زاهدان حدود ۶۳۵ کیلومتر است که این مسافت زمانی حدود ۶۰ دقیقه تا ۱:۰۵ در شرایط خوب آب و هوایی اتفاق می افتد. گاهی ممکن است به علت مساعدنبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

فرودگاه زاهدان در کجای شهر قرار گرفته است؟

در سال ۱۳۳۲ فرودگاه بین المللی زاهدان تاسیس شد و علاوه بر پروازهای داخلی، پروازهای بین المللی هم در این فرودگاه انجام می شود.
فرودگاه بین المللی زاهدان به دلیل موقعیت ویژه در جنوب شرق کشور، اهمیت زیادی در توسعه حمل و نقل استان دارد. پرواز به کشورهای پاکستان و هندوستان از ۶۰ سال قبل نشان از اهمیت این فرودگاه دارد.
برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و بین المللی فرودگاه زاهدان می توان با سامانه پیامک ۱۰۰۰۴۷۴۶ و یا  شماره ۱۹۹ تماس برقرار کرد.

زاهدان علاوه بر داشتن موقعیت استراتژیک در جنوب شرق ایران از کهن ترین شهرهای مهم ایران است که تاریخ سرزمینش را مدیون هامون و هیرمند است. 
قلعه لادیز، آرامگاه هفتاد ملا، چشمه آب معدنی، موزه پست و ارتباطات زاهدان، موزه منطقه ای جنوب شرق ایران، روستای تمین، تالاب هامون، روستا و غار لادیز، مسجد شاه علی، مسجد زرنج زاهدان، کاروانسرای نصرت آباد و خانه ایوبی از زیباترین دیدنی های زاهدان برای مسافران این شهر است.