خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان آژانس های هواپیمایی آسان ترین و مناسب ترین انتخاب هستند که در هر ساعت از شبانه روز می توان با کمی جستجو در کمترین زمان، بهترین بلیط را خریداری کرد. فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان در جاده آبادان – خرمشهر و فلکه فرودگاه واقع شده است و حدود 23 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد که در حدود 6 دقیقه طی میشود.  مسافران می توانند برای رفت و آمد، از تاکسی های فرودگاه استفاده کند.

در حال حاضر فلاوینگو یکی از بزرگترین آژانس های هواپیمایی برای خرید بلیط هواپیما آبادان و پروازهای داخلی و بین المللی است. مسافران می توانند بلیط هواپیما آبادان را به صورت آنلاین و حضوری رزرو کنند. برای خرید آنلاین با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر، تاریخ سفر و تعداد نفرات؛ لیستی از بهترین پروازهای تاریخ مورد نظر نمایش داده می شود که مسافران با مقایسه قیمت بلیط هواپیما آبادان در ایرلاین ها و روزهای مختلف، می توانند بهترین بلیط را تهیه و رزرو کنند یا حضورا به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنند. ضمناً شماره تلفن 43635000-021 برای رزرو تلفنی بلیط هواپیما آبادان در خدمت شماست.

پروازهای داخلی به مقصد آبادان

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران، فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز، فرودگاه کرمان و فرودگاه کرمانشاه ، فرودگاه هایی هستند که به سمت فرودگاه آبادان دارای پرواز هستند و شما می توانید برای ررزو پروازهای فرودگاه آبادان و بالعکس از پایین همین صفحه اقدام کنید.

ایران ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی نفت ایران، کیش ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی قشم، هواپیمایی تابان و هواپیمایی زاگرس هم از ایرلاین های داخلی فعال در مقاصد داخلی فرودگاه آبادان هستند. 

علاوه بر رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما آبادان و بلیط پروازهای داخلی و خارجی، مسافران می توانند برای اخذ ویزای شینگن تضمینی، رزرو هتل، اخذ ویزای های توریستی، اخذ ویزای تحصیلی کانادا و رزرو تورهای اروپا و دیگر نقاط جهان فلاوینگو را انتخاب کنند.

پروازهای خارجی به مقصد آبادان

فرودگاه بین المللی شارجه و فرودگاه بین المللی کویت از مقاصد خارجی فرودگاه بین المللی آبادان هستند که با ایرلاین های ایرعربیا و هواپیمایی آسمان انجام می شود. مسافران برای دریافت اطلاعات پرواز آبادان می توانند با شماره 199 یا شماره تلفن اطلاعات پرواز آبادان یعنی 061-53366491 تماس برقرار کنند. ضمناً در لینک داده شده می توانید به طور آنلاین، وضعیت پروازهای ورودی و خروجی آبادان را مشاهده کنید.

 

سیستم حمل و نقل درون شهری آبادان

مسافران شهر جنوبی آبادان برای رفت و آمد شهری می توانند از اتوبوس های درون شهری، تاکسی های خطی و تاکسی های گذری در سطح شهر و همچنین تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی استفاده کنند. بهتر است قبل از سفر، اپلیکشن ها را از لینک مربوطه دانلود کنید تا سفری بی دغدغه و راحت داشته باشید.