خرید اینترنتی بلیط هواپیما اردبیل

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اردبیل می توانید به فلاوینگو اعتماد کنید. به کمک سایت فلاوینگو در کمترین زمان با انتخاب مبدا، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی و تعداد نفرات؛ می توانید لیستی از بهترین پروازهای اردبیل را ببینید. مسافران می توانند با مقایسه قیمت بلیط هواپیما اردبیل و ایرلاین ها؛ بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما اردبیل را رزرو کنند یا حضورا در ساعات اداری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنند. ضمناً شماره تلفن 021-43635000 نقش پل ارتباطی ما و شما را دارد. به کمک این پل ارتباطی می توانید از هر نقطه از ایران، تنها با یک تماس، بلیط هواپیمای اردبیل را رزرو کنید.

 فرودگاه بین المللی اردبیل یکی از فرودگاه های فعال در عرصه هوایی کشور است که با سه ترمینال خارجی، داخلی و مستقبلین عتبات و حجاج فعالیت می کند. فرودگاه تا مرکز شهر و خیابان شیخ صفی الدین اردبیلی 16 کیلومتر و حدودا 21 دقیقه و تا شهر نمین 19 کیلومتر فاصله دارد. مسافران برای رفت و آمد به فرودگاه می توانند از تاکسی های فرودگاه استفاده کنند.

پروازهای داخلی به مقصد اردبیل

تهران و مشهد از پروازهای داخلی هستند که با ایرلاین های ایران ایر، شرکت هواپیمایی آسمان و شرکت هواپیمایی ماهان به مقصد اردبیل  و برعکس انجام می شوند. همه پروازهای به مقصد اردبیل از پایین همین صفحه قابل رزرو هستند. همچنین شما می توانید همه پروازهای داخلی و بین المللی را در اینجا رزرو کنید.

پروازهای خارجی به مقصد اردبیل

جده و نجف از پروازهای بین المللی هستند که پروازها از آنها به مقصد فرودگاه اردبیل انجام می شوند. ایران ایر و شرکت هواپیمایی قشم ایر از ایرلاین های فعال در مسیر این پروازها هستند که به مسافران خدمات رسانی می کنند.

مسافران برای اطلاعات بیشتر از برنامه هفتگی فرودگاه اردبیل و اطلاعات پروازهای خروجی فرودگاه اردبیل می توانند با شماره 199 و یا 31458020-045 تماس حاصل فرمایند.

ضمناً علاوه بر خرید بلیط هواپیما اردبیل و بلیط های ارزان قیمت داخلی و خارجی، اخذ ویزای تضمینی شینگن، اخذ ویزاهای توریستی و تحصیلی کانادا، رزرو هتل در سراسر دنیا و تورهای گروهی به بیشتر کشورهای دنیا، از خدمات شگفت انگیز فلاوینگو برای مسافرانش است.

سیستم حمل و نقل درون شهری اردبیل

اتوبوس و تاکسی از وسایل حمل و نقل عمومی در اردبیل است که مسافران برای رفت و آمد شهری می توانند از آن استفاده کنند. ضمناً در شهرهای اردبیل، سرعین و مشگین شهر که از شهرهای استان اردبیل هستند، تاکسی اینترنتی اسنپ فعال است و شما می توانید با نصب اپلیکیشن مربوطه از لینک داده شده، به راحتی از آن استفاده کنید و از قیمت مناسب آن نسبت به سایر وسایل حمل و نقل، استفاده کنید.