خرید بلیط هواپیما بندرلنگه به تهران

چگونه ارزان ترین بلیط هواپیما بندرلنگه به تهران را تهیه کنیم؟ این یکی از رایج ترین سؤالات مسافران پروازی است. اما همیشه ارزان ترین بلیط، بهترین نیست. در حالت کلی مسافران از سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری می توانند بلیط پرواز مقصد مورد نظر خود را تهیه کنند. فلاوینگو از سایت های برتر فروش پروازهای داخلی و بین المللی و همچنین گزینه ای مناسب برای خرید بلیط ارزان و چارتر به تمام شهرهای ایران و جهان است. کافیست با انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، اندکی منتظر بمانید تا سیستم، بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهد. در ادامه می توانید با مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر از قیمت بلیط هواپیما بندرلنگه به تهران یا مشاوره در مورد مسیرهای پروازی می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ تماس برقرار کنید. بعد از خرید هم شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ پاسخگوی سؤالات احتمالی شما خواهد بود.

مسافت پرواز بندرلنگه به تهران

پروازهای بندرلنگه به تهران در روز شنبه انجام می شود و هواپیمایی ایران ایر در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کند. مسافت هوایی پرواز بندرلنگه به تهران 1065 کیلومتر است که یکی از طولانی ترین مسیرهای پرواز داخلی است و طی آن حدود 1 ساعت و۵۰ دقیقه طول می کشد. البته ممکن است گاهی به دلیل مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر و تأخیر انجام شود. اگر شما هم می‌خواهید به بندر زیبای لنگه، کیش، بندرعباس و یا به طور کلی هر نقطه از استان هرمزگان سفر کنید، یکی از گزینه های شما این است که با خرید بلیط هواپیما تهران بندرلنگه خود را به این بندر برسانید و از آنجا با خودرو یا کشتی در مدتی کوتاه خود را به مقصد برسانید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی مهرآباد

با توجه به مسافت زیاد بین تهران و بندرلنگه و همچنین شیوع بیماری کرونا، پرواز بهترین و سریع ترین وسیله حمل و نقل برای رفتن به این شهر است. شما هم می توانید برای رفتن به تهران از فرودگاه مهرآباد استفاده کنید. فرودگاه بین المللی مهرآباد در جنوب غرب شهر تهران و 6 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است. تاکسی های فرودگاه، مترو، اسنپ و تپسی و ایستگاه مترو پایانه 1 و 2  و پایانه 4 و 6 فرودگاه مهراباد از وسایل حمل و نقل عمومی در فرودگاه برای مسافران هستند. ضمناً از فرودگاه مهرآباد در روزهای شنبه به بندر لنگه و اکثر فرودگاه های کشور پرواز وجود دارد. ضمناً شماره تلفن فرودگاه بندرلنگه با کد ۰۷۶ عبارت است از : 44223444 ، 44223111 . همچنین اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد با شماره ۱۹۹ در دسترس است.

بلیط چارتر بندرلنگه به تهران

بلیط چارتر هواپیما بندرلنگه به تهران به علت تعداد کم مسافران و تعداد کم پرواز آن به ندرت عرضه می شود ولی اینطور نیست که در بازار فروش بلیط هواپیما، چنین بلیطی وجود نداشته باشد. اگر نمی دانید که بلیط چارتر چیست، باید بگوییم به طور معمول آژانس های هواپیمایی با اجاره(چارتر) تعداد زیادی از صندلی های یک پرواز از شرکت های هواپیمایی، مبلغ این بلیطها را به شرکت مورد نظر می پردازند و در ادامه با در نظر گرفتن شرایط عرضه و تقاضای بلیط مورد نظر، آن را با نرخ خود به مسافران می فروشند. به همین دلیل ممکن است گاهی بتوانید بلیط هواپیما بندرلنگه تهران چارتر را با قیمتی بسیار کمتر از بلیطهای معمولی ( یا همان بلیطهای سیستمی)، بخرید. البته در شرایط پیک، این موضوع برعکس می شود و این آژانس ها هستند که ممکن است قیمت بلیط چارتر را بالاتر ببرند. خوبی بلیط چارتر در قیمت پایین تر آن است ولی این بلیطها مانند بلیط سیستمی قابلیت لغو و استرداد بخشی از مبلغ بلیط را ندارند و همچنین برای تمام گروه های سنی کودک و بزرگسال، با قیمت یکسانی عرضه می شوند. ضمناً در صورتی که بلیط هواپیما بندرلنگه به تهران را در روز مورد نظر خود پیدا نکردید، می توانید از بلیط هواپیما بندرعباس به تهران در فلاوینگو استفاده کنید.