خرید اینترنتی بلیط هواپیما بندرعباس

به دلیل موقعیت تجاری بندرعباس، پروازهای بندرعباس از خیلی از فرودگاه های کشور به این بندر تجاری مهم انجام می شود. فرودگاه بین المللی بندرعباس در 25 کیلومتری جاده فعلی بندرعباس- سیرجان قرار دارد و تا مرکز شهر حدود 5 کیلومتر فاصله دارد. شما بعد از پیاده شدن در فرودگاه بندرعباس می توانید از تاکسی های فرودگاه برای رسیدن به مرکز شهر استفاده کنید و در کمتر از 15 دقیقه خود را به آنجا برسانید.برای خرید  اینترنتی بلیط هواپیما بندرعباس فلاوینگو در خدمت شماست. 

در فلاوینگو می توان بلیط پروازهای داخلی و بین المللی تمام شهرهای ایران و کشورهای دنیا را با بهترین و مناسب ترین قیمت خریداری و رزرو کرد. مسافران به دو روش انلاین و حضوری می توانند بلیط موردنظر خود را تهیه کنند. برای خرید آنلاین کافیست مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت سفر، تعداد نفرات و کلاس پروازی را انتخاب کنید تا لیستی از بهترین پروازها نمایش داده شود. به این ترتیب مسافران می توانند در کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز، ارزان ترین بلیط هواپیما بندرعباس را رزرو کنند. یا حضورا به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنند و با شماره تلفن 43635000-021 در تماس باشند.

پروازهای داخلی به مقصد بندرعباس

تبریز، اصفهان، شیراز، تهران، آبادان، رشت، یزد، کرمانشاه، اهواز، مشهد، چابهار، ابوموسی، کیش، ساری و سیری از پروازهای هفتگی فرودگاه بندرعباس هستند که می توانید آنها را در انتهای همین صفحه، رزرو کنید.
هواپیمایی آتا، هواپیمایی اترک، هواپیمایی کاسپین، ایران ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی نفت ایران، کیش ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی قشم و هواپیمایی زاگرس از ایرلاین های فعال در مسیرهای داخلی فردگاه بین المللی بندرعباس هستند.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس در حال حاضر در هر 15 دقیقه تغییر می کند. فلاوینگو با ارتباط وسیع با ایرلاین های مختلف و همچنین آژانس های فروش بلیط، سعی کرده است بهترین قیمت ها را به طور مرتب در اختیار شما قرار دهد. ضمناً فلاوینگو علاوه بر خدمت رسانی در حوزه رزرو پروازهای داخلی و خارجی،  یکی از بهترین انتخاب ها برای اخذ ویزای تضمینی شینگن، اخذ ویزاهای توریستی، اخذ ویزای تحصیلی کانادا، رزرو هتل و تورهای گروهی به بهترین شهرها و زیباترین کشورهای دنیاست.

پروازهای خارجی به مقصد بندرعباس

دبی، مسقط، بغداد و مدینه از پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی بندرعباس می باشند. کیش ایر، هواپیمایی نفت ایران، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ایران ایرتور و فلای دبی از ایرلاین های فعال بین المللی در پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی بندرعباس هستند.

مسافران برای دریافت اطلاعات پرواز بندرعباس و لیست پروازهای هفتگی فرودگاه بندرعباس می توانند با شماره 199 و یا تلفن اطلاعات پرواز 33611011-076 ارتباط برقرار کنند.

سیستم حمل و نقل درون شهری بندرعباس

مسافران شهر جنوبی بندرعباس می توانند از اتوبوس های شهری، تاکسی های خطی و همچنین تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی برای رفت و آمد در داخل شهر استفاده کنند. کسانی که اپلیکیشن اسنپ یا تپسی را در گوشی یا تبلت یا لپتاپ خود نصب نکرده اند، به لینک های داده شده مراجعه کنند.