خرید اینترنتی بلیط هواپیما دزفول

سفر به دزفول، شهر کهن ایران را با خرید اینترنتی بلیط هواپیما دزفول از فلاوینگو بدون دردسر تجربه کنید. فرودگاه دزفول در حاشیه جاده دزفول- اندیمشک ساخته شده است. هم اکنون هر روز از این فرودگاه پرواز به تهران و بالعکس با ایرلاین های مختلف برقرار است. فرودگاه دزفول تا شهر تنها 20 دقیقه فاصله دارد و مسافران برای رفت و آمد به این فرودگاه می توانند از تاکسی های مستقر در ایستگاه مسافربری فرودگاه استفاده کنند.

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما دزفول در هر ساعت از شبانه روز و در کمترین زمان، کافیست در پایین همین صفحه مبدأ مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس با انتخاب تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و کلاس پروازی؛ چند لحظه صبر کنید تا لیستی از بهترین پروازها به نمایش در آید. در ادامه مسافر می تواند با کمی مقایسه بین ایرلاین ها و قیمت بلیط هواپیما دزفول، بهترین گزینه را رزرو و خریداری کند. ضمناً شماره 43635000-021 هم برای کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند، جهت رزرو بلیط هواپیما دزفول مهیا است.

پروازهای داخلی به مقصد دزفول

در پایین همین صفحه می توانید قیمت بلیط هواپیما شیراز دزفول و برعکس،  قیمت بلیط هواپیما مشهد دزفول و برعکس، قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول و برعکس، قیمت بلیط هواپیما دزفول به کرج و برعکس و به طور کلی هر پروازی به دزفول را که در حال ارائه باشد، استعلام کنید و سپس اقدام به رزرو کنید. پروازهای داخلی فرودگاه دزفول با ایرلاین های ماهان، معراج، ایران ایرتور، کارون، آسمان و کاسپین انجام می شوند. فاصله هوایی تهران تا دزفول 461 کیلومتر است که طی آن با هواپیما حدود 1 ساعت و 4 دقیقه طول می کشد. برای ارتباط با اطلاعات پرواز فرودگاه دزفول می­توانید با شماره 199 تماس بگیرید. ضمناً برای خرید بلیط هواپیما دزفول اصفهان و سایر مسیرها با مبدأ دزفول هم می­توانید از فلاوینگو اقدام کنید. 

پروازهای خارجی به مقصد دزفول

در حال حاضر هیچ پرواز بین المللی در این فرودگاه انجام نمی شود. فلاوینگو (عالی گشت) علاوه بر رزرو پروازهای داخلی و خارجی، برای اخذ ویزای شینگن تضمینی، اخذ ویزاهای توریستی به زیباترین کشورهای جهان، اخذ ویزای تحصیلی کانادا، رزرو هتل و تورهای گروهی به زیباترین کشورهای دنیا، خدمات مناسبی به مشتریان خود عرضه می­کند.

ضمناً مسافران برای مشاوره بیشتر در مورد برگزاری تورهای گروهی مهیج و رزرو بلیط پرواز به تمام شهرهای دنیا می توانند با شماره 43635000-021 ارتباط برقرار کنند.

سیستم حمل و نقل درون شهری دزفول

دزفول از شهرهای قدیمی ایران در دامنه های زاگرس در کنار رود دز، نشان از مردمانی کهن دارد و از شهرهای گردشگری ایران برای تاریخ دوستان است. مسافران برای رفت و آمد در شهر دزفول می توانند از تاکسی های درون شهری و اتوبوس های شرکت واحد استفاده کنند. ضمناً تاکسی اینترنتی اسنپ هم در این شهر فعال است و می­توانید با نصب اپلیکیشن اسنپ، از خدمات آن در دزفول استفاده کنید.