خرید آنلاین بلیط هواپیما گرگان

گرگان از زیباترین شهرهای ایران است که در حاشیه دریای خزر و کوهپایه های دشت گرگان واقع شده است و همین موضوع سفر هوایی به گرگان را بسیار دلچسب کرده است. با خرید بلیط هواپیما گرگان در فرودگاه بین المللی گرگان پیاده خواهید شد. این فرودگاه با دو ترمینال داخلی و خارجی در 12 کیلومتری مرکز شهر است و هم اکنون در طی هفته پذیرای 90 پرواز داخلی و بین المللی است. همچنین خوب است بدانید که فرودگاه بین المللی گرگان در کیلومتر 7 جاده گرگان به آق قلا واقع شده است و مسافران برای رفت و آمد می توانند از تاکسی های فرودگاه استفاده کنند.

ارزان ترین بلیط هواپیما گرگان را می توانید از فلاوینگو خریداری کنید. برای خرید آنلاین بلیط هواپیما گرگان، در هر ساعت از شبانه روز می توانید از اینجا اقدام کنید. بعد از پر کردن گزینه های لازم، لیستی از بهترین پروازها با قیمت های متنوع برای شما به نمایش در می آید که مسافران می توانند با کمی مقایسه، بهترین قیمت بلیط هواپیما گرگان را رزرو و خریداری کنند یا حضوراً به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنند. شماره تلفن 43635000-021 هم پل ارتباطی بین ما و شما خواهد بود.
علاوه بر خرید آنلاین بلیط هواپیما گرگان و بلیط پرواز داخلی و خارجی، فلاوینگو از بهترین انتخاب ها برای رزرو هتل، اخذ ویزای تحصیلی کانادا ، اخذ ویزای تضمینی شینگن و رزرو تورهای گروهی آسیا، اروپا و دیگر نقاط زیبای کره زمین است.

پروازهای داخلی به مقصد گرگان

از مشهد، تهران، کیش، بندرعباس، زاهدان، تبریز، رشت و اصفهان پروازهای زیادی در طول هفته به مقصد فرودگاه گرگان انجام می شود که شما می توانید همه این پروازها را در همین صفحه هم رزرو کنید. 
ایران ایر، قشم ایر، کیش ایر، آسمان، پویا ایر، آتا، ماهان، وارش و زاگرس از بهترین ایرلاین های فعال در پروازهای داخلی فرودگاه گرگان هستند.

پروازهای خارجی به مقصد گرگان

نجف، بغداد، اکتائو قزاقستان و عربستان سعودی از پروازهای بین المللی فرودگاه گرگان می باشند و شرکت های هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی سعودی، وارش، ماهان و زاگرس از ایرلاین های فعال کشوری هستند که در مسیرهای بین المللی فرودگاه گرگان به مسافران خدمات رسانی می کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه هفتگی پروازهای گرگان و اطلاعات پرواز فرودگاه گرگان، مسافران می توانند با شماره 199 و یا 01731220199 ارتباط برقرار کنند.

سیستم حمل و نقل درون شهری گرگان

مسافران گرگان، برای رفت و آمد درون شهری می توانند از اسنپ، تپسی، اتوبوس های درون شهری و تاکسی های خطی استفاده کنند. به خاطر داشته باشید که امروزه استفاده از تاکسی های اینترنتی مانند اسنپ و تپسی، ارزان تر تمام می شود و یادتان باشد قبل از ورود به گرگان، اپلیکیشن های مربوطه را از لینک های بالا نصب کنید.