خرید بلیط هواپیما از قشم به مقصد همدان

با توجه به محدود بودن پروازهای قشم به همدان، برای انجام برنامه ریزی مناسب جهت سفر به همدان از قشم، بهتر است از یک هفته قبل، آخرین برنامه پروازی این مسیر را استعلام کنید.

مدت زمان مفید پرواز قشم همدان حدود یک ساعت است و بعد از پیاده شدن در فرودگاه همدان، 20 دقیقه وقت نیاز دارید تا خود را به مرکز همدان برسانید. فرودگاه همدان در شمال این شهر است و 9 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد.

قیمت بلیط هواپیما قشم همدان در روزهای جمعه به دلیل بازگشت مسافران قشم به همدان بعد از استراحت آخر هفته، معمولاً افزایش می یابد. برای خرید آنلاین بلیط هواپیما قشم همدان می توانید از بالای همین صفحه اقدام کنید تا پیشنهادات متفاوتی به شما عرضه شود. شماره تلفن 43635-021 و 09054800413 برای خرید تلفنی بلیط هواپیما، رزور تور و هتل و همچنین پشتیبانی 24 ساعته از شما مهیا شده اند.

ارزان ترین بلیط هواپیما قشم همدان

برای تهیه ارزان ترین بلیط هواپیما قشم همدان چند روش وجود دارد؛ روش اول پیدا کردن بلیط چارتر است. برای این کار کافیست در دو هفته قبل از تاریخ مورد علاقه خود ،سایت های فروش بلیط هواپیما مانند فلاوینگو را جستجو کنید تا اگر بلیط چارتر برای این مسیر وجود داشت، آن را رزرو کنید. روش دوم این است که به دنبال بلیط لحظه آخری هواپیما قشم همدان باشید. برای این کار باید برنامه پروازهای قشم همدان را در نظر داشته باشید و یک روز قبل از پرواز، قیمت بلیط را بررسی کنید. ضمناً باید روحیه پرواز خوبی داشته باشید تا به محض اینکه بلیط ارزانی را پیدا کردید، آن را بخرید و به سفر بروید.

راه سوم که در واقع اصولی ترین روش است، رصد مداوم قیمت بلیط هواپیما قشم همدان است. با توجه به آپدیت شدن مداوم قیمت بلیط ها در هر 15 دقیقه، گاهی قیمت بلیط لحظه آخری و چارتر ممکن است از قیمت بلیط سیستمی هم بیشتر شود. تفاوت روش سوم با روش های دیگر این است که شما محدودیت زمانی خاصی برای جستجوی بلیط ندارید. 

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتر

بلیط سیستمی معمولاً گران تر است ولی این ویژگی را دارد که می توانید آن را لغو کنید و بخش زیادی از پول خود را پس بگیرید. همچنین این بلیط برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها است و در سفرهای خانوادگی، هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

بلیط هواپیما قشم همدان چارتر معمولاً ارزان تر است ولی متأسفانه قابل لغو نیست و برای همه گروه های سنی با قیمت یکسانی عرضه می شود. اگر موضوع قیمت برای شما مهمتر از زمان  سفر است، بهتر است از بلیط چارتر استفاده کنید ولی اگر می خواهید حتماً در تاریخ خاصی در قشم باشید، بهتر است که از بلیط سیستمی استفاده کنید.

فرودگاه همدان

فرودگاه همدان با شمال این شهر حدود 5 کیلومتر فاصله دارد و از طریق یک بزرگراه مناسب به شمال این شهر متصل است. از شمال همدان هم تا مرکز شهر حدود 4 کیلومتر فاصله است. اطلاعات پرواز این فرودگاه با شماره های 08132569011 الی 13 در دسترس است. ضمناً با شماره سراسری 199 هم می توانید به اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا کنید.

جاذبه های گردشگری همدان 

همدان مرکز استان همدان در شمال غربی ایران است. این شهر موطن ابن سینا نابغه بزرگ ایرانی و طب جهان است و شهر لالجین در نزدیکی آن، پایتخت سفال جهان است. مکان های گردشگری همدان ترکیبی از مکان های تاریخی و تفریحی است که مهمترین آن ها در ادامه آمده است:

کوهستانهای الوند،کتیبه های گنج نامه، تپه باستانی گیان، بقعه استرومردخای،  آرامگاه بوعلی سینا، غار علی صدر، تپه باستانی هگمتانه، آرامگاه باباطاهر و ...