خرید اینترنتی بلیط هواپیما همدان

با فلاوینگو، سفر هوایی به همدان از هر نقطه از ایران را به راحتی تجربه کنید. فرودگاه بین المللی همدان در شمال شرق همدان و 8 کیلومتری مرکز شهر در جاده اصلی همدان- تهران واقع شده است. برای خرید بلیط هواپیما همدان، کافیست مبدا ، تاریخ رفت و برگشت سفر، تعداد نفرات و کلاس پروازی را انتخاب کنید تا به کمک پایگاه داده قوی فلاوینگو، لیستی از بهترین پروازها را دریافت کنید. به این ترتیب می توانید از میان گزینه های زیاد موجود، ارزان ترین بلیط هواپیما همدان را رزرو کنند. 

ضمناً برای خرید حضوری می توانید به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید و یا از هر نقطه از ایران با تماس با شماره 43635000-021 از کارشناسان فلاوینگو بخواهید، بلیط پرواز همدان را به صورت تلفنی برای شما رزرو کنید. 

پروازهای داخلی به مقصد همدان

فرودگاه همدان به چه شهرهایی پرواز دارد؟ مشهد، تهران و کیش از شهرهایی هستند که به مقصد فرودگاه بین المللی همدان در طول هفته دارای پرواز هستند. مسافران می توانند این پروازها را در پایین همین صفحه رزرو کنند.هواپیمایی ماهان، هواپیمایی تابان، هواپیمایی آتا، هواپیمایی قشم، ایران ایر و کیش ایر از ایرلاین های فعال در مسیرهای داخلی فرودگاه همدان، به مسافرین خدمات رسانی می کنند. قیمت بلیط هواپیما همدان با توجه به نوع ایرلاین ها تغییر می کند بنابراین بهتر است قبل از خرید در مورد ایرلاین مورد نظر خود هم فکر کرده باشید.

پروازهای خارجی به مقصد همدان

دبی، مدینه و جده از پروازهای بین المللی هستند که به  فرودگاه همدان با ایرلاین های فلای دبی و ایران ایر انجام می شود.

مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از تابلو پرواز همدان و اطلاعات پرواز همدان، می توانند با شماره 199 و یا شماره اطلاعات پروازی مسافران 32569011-081 ارتباط برقرار کنند.

باید بدانید که فلاوینگو علاوه بر رزرو پروازهای داخلی و خارجی، بهترین انتخاب برای اخذ ویزای شینگن، اخذ ویزاهای توریستی، اخذ ویزای تحصیلی کانادا، رزرو هتل و شرکت در تورهای گروهی به بهترین شهرها و زیباترین کشورهای جهان است.

سیستم حمل و نقل درون شهری همدان

مسافران برای رفت و آمد در شهر همدان می توانند از تاکسی های خطی یا تاکسی های در سطح شهر و اتوبوس های شهری استفاده کنند. با توجه به کوچک بودن شهر همدان و وجود خطوط تاکسیرانی متعدد، به نظر می رسد بهترین و سریعترین وسیله حمل و نقل، همین تاکسی های سطح شهر هستند. با این وجود در صورت نیاز فوری به تاکسی، می توانید از تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی هم استفاده کنید. فقط خاطرتان باشد که باید اپلیکیشن های مربوطه را از لینک های داده شده، نصب کنید. این تاکسی های اینترنتی در حال حاضر در استان همدان در سطح شهرهای همدان، بهار، جورقان، مریانج و ملایر فعال هستند.