خرید بلیط هواپیما اصفهان به تهران

چگونه بلیط ارزان اصفهان تهران تهیه کنیم؟ تهران از پرتردد و شلوغ ترین مسیر پروازی در بین شهرهای ایران است. خرید بلیط ارزان، برای مسافران همیشه مهم تر از دیگر عوامل بوده اما همیشه ارزان ترین ها، بهترین نیستند. برای خرید بلیط باید به ایرلاین ارائه دهنده بلیط، کلاس و نوع پرواز و روز و ساعت پرواز توجه داشت و باتوجه به شرایط و قیمت، مناسب ترین بلیط را تهیه کرد.

بلیط چارتری بهتر است یا بلیط سیستمی؟
بلیط های چارتری در روزهایی که مسافران کم است، با قیمت کمتر یا حتی نصف قیمت به فروش می رسند. در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ بازگشت داده می شود و برای تمام سنین یک قیمت است.
بلیط سیستمی از ماه ها قبل پیش فروش می شوند. در صورت کنسلی تا 70% مبلغ به مسافر استرداد می شود و برای کودکان 2-12 سال نیم بهاست. با خرید بلیط سیستمی می توان برای سفر برنامه ریزی مناسب داشت.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط پرواز را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مسافت پرواز اصفهان به تهران چقدر است؟

ایران ایر، ماهان، وارش، آتا، آسمان و قشم ایر از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در مسیر اصفهان به تهران به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

پروازهای اصفهان به تهران در تمام روزهای هفته از ساعت 5:30 صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت 22:20 به حرکت درمی آید.

مسافت پرواز اصفهان به تهران حدود 338 کیلومتر است که این مسافت حدودا بین 55 تا 60 دقیقه باتوجه به مساعد بودن شرایط طول می کشد، اما گاهی باتوجه به خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران

فرودگاه بین المللی تهران در جنوب غرب پایتخت و خیابان معراج واقع شده است که با تاکسی و مترو دسترسی آسانی دارد.

بیشتر پروازهای داخلی در فرودگاه بین المللی مهرآباد و پروازهای خارجی در فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی فرودگاه مهرآباد می توان با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه 61021 ارتباط برقرار کرد.

پایتخت از مهم ترین شهرهای ایران در چند قرن اخیر بوده که در طول روز میزبان 5 میلیون مسافر از دیگر شهرهای ایران است. بیشترین مراکز دولتی و خصوصی، دانشگاهی، بیمارستانی، خدمات درمانی، نظامی، سیاسی و بازرگانی در تهران، خود دلیلی برای سفرهای کاری هستند. جاذبه های گردشگری تهران قدیم و مدرن از زیباترین هاست که برای هر گردشگری دوست داشتنی است. شهر افسونگر تهران با داشتن بیش از هزار جاهای دیدنی و تفریحی مقصدی برای سفردوستان است.