خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماکو

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماکو و سفر به ماکو به سامانه خرید اینترنتی فلاوینگو مراجعه کنید. با تغییر فیلتر زمان، قیمت و ایرلاین های مختلف می توانید بهترین انتخاب را در خرید بلیط هواپیما ماکو داشته و مناسب ترین بلیط را خریداری کنید. فرودگاه ماکو سومین فرودگاه در استان آذربایجان غربی است که 47 کیلومتر با شهر ماکو، 11 کیلومتر با شهرستان شوط و 26 کیلومتر با شهرستان پلدشت و حدود 130 کیلومتر با شهر خوی فاصله دارد. بنابراین شما می توانید از فرودگاه ماکو برای رفت و آمد به این شهرها هم استفاده کنید. ماکو شهری در نزدیکی مرز ترکیه و ایران است و مسافران زمینی ترکیه از این شهر به شهرهای دیگر ایران به صورت هوایی تردد می کنند. فرودگاه ماکو تا مرکز شهر ماکو حدود 35 دقیقه فاصله دارد و مسافران برای رفت و آمد به آن می توانند از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنند.

قیمت بلیط هواپیما ماکو را به صورت آنلاین از روی سایت فلاوینگو (عالی گشت) چک کنید و ارزان ترین بلیط هواپیما ماکو را به صورت اینترنتی در کمترین زمان خریداری کنید. برای این کار کافیست با انتخاب مقصد، تاریخ و روز سفر، کلاس های پروازی و تعداد نفرات؛ لیستی از بهترین پروازهای روز را دریافت کنید و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. ضمناً شماره تلفن 43635000-021 هم برای رزرو تلفنی در خدمت شماست.

پروازهای داخلی به مقصد ماکو

پرواز تهران- ماکو – تهران مسیر پروازی اصلی فرودگاه ماکو می باشد که با هواپیمایی تابان انجام می شود. شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما ماکو به تهران از پایین همین صفحه اقدام کنید. فاصله هوایی فرودگاه ماکو تا فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران، 685 کیلومتر است. ضمناً بلیط هواپیما ماکو مشهد و بلیط هواپیما ماکو کیش نیز در صورت ارائه از همین صفحه قابل رزرو است. برای کسانی هم که قصد دارند بعد از اتمام سفر خود به ماکو از طریق تبریز یا خوی به تهران یا سایر شهرها برگردند، بلیط هواپیما تبریز تهران و پرواز خوی تهران از طریق فلاوینگو قابل رزرو است.

پروازهای خارجی به مقصد ماکو

در حال حاضر هیچ پرواز بین المللی ای در این فرودگاه انجام نمی شود. علاوه بر خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل در تمام شهرهای دنیا، اخذ ویزای توریستی کشورهای مختلف، اخذ ویزای شینگن تضمینی و رفع ریجکتی ویزای شینگن و همچنین برگزاری تورهای گروهی از خدمات فلاوینگو (عالی گشت) برای مسافرانش است. مسافرین محترم برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانند با شماره 43635000-021 ارتباط برقرار کنند.

سیستم حمل و نقل درون شهری ماکو

ماکو یکی از زیباترین شهرهای مرزی ایران در استان آذربایجان غربی است که در فصل تابستان میزبان گردشگران زیادی است. مسافران برای رفت و آمد درون شهری می توانند از تاکسی های خطی و گذری در شهر و اتوبوس های شرکت واحد استفاده کنند.