خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرمانشاه

فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از فرودگاه های مهم کشور و هشتمین فرودگاه پر رفت و آمد ایران است. این فرودگاه به طور میانگین در هفته 140 پرواز در دو ترمینال داخلی و خارجی خود دارد. در پاسخ به این سوال که فرودگاه کرمانشاه کجاست؟ باید بگوییم که این فرودگاه در شمال شرقی کرمانشاه و در بلوار شهید کشوری واقع شده است و تا مرکز شهر حدود 6 کیلومتر فاصله دارد. تاکسی های فرودگاه، بهترین وسیله حمل و نقل برای مسافران استان کرمانشاه است.

شما هم می توانید یکی از هزاران مسافری باشید که برای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه از طریق فلاوینگو (عالی گشت) اقدام می کنند. در فلاوینگو مسافران می توانند ارزان ترین بلیط هواپیما کرمانشاه را به صورت آنلاین و حضوری خریداری و رزرو کنند. برای خرید آنلاین با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر، تاریخ سفر و تعداد نفرات؛ لیستی از بهترین پروازهای تاریخ مورد نظر نمایش داده می شود که با مقایسه قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه در ایرلاین های مختلف، می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

ضمناً علاوه بر رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی، مسافران می توانند برای اخذ ویزای تضمینی شینگن و ویزای اکثر مقاصد گردشگری دنیا، رزرو هتل و تورهای گروهی اروپا از طریق فلاوینگو اقدام کنند.

پروازهای داخلی به مقصد کرمانشاه

تهران، اصفهان، یزد، تبریز، کرمان، شیراز، اهواز، عسلویه، بندرعباس، گرگان، ارومیه، کیش، زاهدان، چابهار، بوشهر، ایلام، دزفول و سیرجان از پروازهای داخلی به مقصد کرمانشاه هستند. شما می توانید همه این پروازها را در انتهای همین صفحه رزرو کنید. ایران ایرتور، کیش ایر، ایران ایر، آسمان، آتا و ساها از بهترین ایرلاین های کشوری هستند که در این مسیرها به مسافران خدمات رسانی می کنند. ضمناً برای رزرو سایر پروازهای داخلی به مقاصد دیگر هم باید به اینجا مراجعه کنید.

پروازهای خارجی به مقصد کرمانشاه

پروازهای خارجی فرودگاه کرمانشاه به شهرهای استانبول و فرودگاه آتاتورک، دبی، دمشق، بغداد، نجف و جده انجام می شوند.

مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروازهای جدید فرودگاه کرمانشاه و تابلوی پروازهای فرودگاه کرمانشاه با شماره 199 یا شماره اطلاعات پرواز فرودگاه یعنی 31492199- 083تماس برقرار کنند.

 سیستم حمل و نقل درون شهری کرمانشاه

مسافران برای رفت و آمد درون شهری در شهر کرمانشاه می توانند از تاکسی تلفنی، تاکسی های خطی زرد و سبز رنگ استفاده کنند. ضمناً خوشبختانه، کرمانشاه از جمله شهرهایی است که تاکسی های اینترنتی معروف مانند اسنپ و تپسی در آن فعال هستند. فقط فراموش نکنید که باید اپلیکیشن مربوطه را از لینکهای بالا نصب کنید.