بلیط هواپیما از کرمانشاه به مقصد تهران

تهران هرروزه مقصد بسیاری از مسافران دیگر استان هاست که با اهداف مشخصی سفر می کنند. پایتخت، مهم ترین شهر ایران که در حدود دو قرن است، بیشترین مراکز دولتی، دانشگاه ها، بیمارستان ها، موسسات و نهادها، شوراها و وزارتخانه ها را درون خود جای داده و همین دلیل باعث شده، در طول روز افراد زیادی به قصد انجام کاری به تهران سفر کنند. علاوه بر اماکن دولتی، جاذبه های گردشگری تهران خود، دلیلی برای سفر هستند. عمارت قزاق خانه از قدیمی ترین بناهای دوران قاجار، میدان حسن آباد با معماری زیبایی به سبک اروپایی، عمارت بهارستان جایگاهی برای مجلس شورای ملی، باغ ملی با دروازه ی شگفت انگیزش، موزه آبگینه دفترکار قوام السلطنه، کاخ سعدآباد خانه ییلاقی قاجار، کاخ گلستان شاهد تاریخی ایران زمین و موزه جواهرات ملی دنیایی به اندازه یک سرزمین از جاذبه های دیدنی تهران هستند که برای هر گردشگری شگفت انگیز است. 

برای سفر از کرمانشاه به تهران خرید بلیط هواپیما به صورت حضوری و آنلاین انجام می شود که آنلاین بهتر گزینه ست. فلاوینگو از سایت های معتبر فروش بلیط داخلی و خارجی، با مشاوره رایگان تلفنی، بهترین گزینه رو در اختیار شما قرار می دهد تا انتخاب بهتری داشته باشید.

مدت زمان پرواز و ساعت پروازها

پرواز کرمانشاه به تهران منطقی ترین و بهترین راه برای سفر است. ایرلاین های قشم ایر، آسمان، ایران ایر، کاسپین و دیگر ایرلاین های معتبر به صورت پروازهای روزانه در ساعات مختلف روز به مسافران خدمات رسانی می کنند.

مسافتی حدود 423 کیلومتر، پرواز کرمانشاه به تهران طی می کند و این مسافت حدودا 43 دقیقه تا 1:20 دقیقه از فرودگاه شهید آیت الله اشرفی کرمانشاه به فرودگاه بین المللی تهران طول می کشد، گاهی اوقات ممکن است به دلیل مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

مسیر پروازی کرمانشاه به تهران هر روزه از ساعت 6:45 صبح شروع می شود و آخرین پرواز در ساعت 22:30 به حرکت در می آید.

برای اطلاعات بیشتر از پرواز کرمانشاه به تهران می توان با شماره 199 ارتباط برقرار کرد. در این مقصد همه روزه پرواز انجام می گیرد که در صورت نیاز در کمتر از 24 ساعت قبل از پرواز با مراجعه به سایت فلاوینگو می توان بلیط را به صورت آنلاین خریداری و رزرو کرد. 

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه تهران

همیشه بلیط های چارتری و لحظه آخری با قیمت مناسب تری نسبت به بلیط سیستمی به فروش می رسند. این نوع پرواز برای مسافرانی مقرون به صرفه ست که همیشه در سفر و کوله بارشان آماده است و دغدغه ای بابت زمان ندارند.

بلیط های لحظه آخری و چارتر برای زمانی مناسب است که تعداد مسافرها کم می شود و صندلی های خالی مانده با قیمت کمتری به فروش می رسند.

در مجموع قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه به مقصد تهران به عوامل مختلفی همچون کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و مسیر پرواز بستگی دارد و با استفاده از نکات گفته شده، بلیط این مسیر را می توان با مناسب ترین قیمت به صورت آنلاین از فلاوینگو تهیه کرد.