خرید اینترنتی بلیط هواپیما لاوان

بی شک بهترین راه برای سفر به جزیره لاوان خرید اینترنتی بلیط هواپیما لاوان است تا راحتتر و بدون دردسر به مقصد مورد نظر برسید.. از راه دریا هم می توان به این جزیره سفر کرد، اما سفر با هواپیما منطقی تر است. فرودگاه لاوان در طول هفته میزبان 18 پرواز داخلی است که این تعداد، گاهی به 20 پرواز در هفته و 500 پرواز در ماه هم می رسد. فرودگاه لاوان در جزیره لاوان و 7 کیلومتری شرق جزیره واقع شده است و حدود 30 دقیقه تا مرکز جزیره فاصله دارد. این جزیره بعد از قشم و کیش، سومین جزیره بزرگ خلیج فارس است که تحت حاکمیت ایران قرار دارد. مسافران برای رفت و آمد به فرودگاه لاوان می توانند از تاکسی های فرودگاه استفاده کنند.

ارزان ترین بلیط هواپیما لاوان معمولاً از روش آنلاین و چک کردن مداوم قیمت بلیط هواپیما لاوان به دست می­آید. برای رزرو پروازهای داخلی و بین المللی به مقصد لاوان در فلاوینگو کافیست با انتخاب مبدأ ، تعداد نفرات، کلاس پروازی و تاریخ رفت و برگشت سفر؛ لیستی از بهترین پروازهای روز را در سایت دریافت کنید. در ادامه می توانید با کمی مقایسه بین ایرلاینهای مختلف و قیمت ارائه شده توسط آنها، بلیط مناسب خود را تهیه کنید. در صورت عدم دسترسی به اینترنت هم می­توانید از طریق شماره 43635000-021 به صورت تلفنی بلیط لاوان را رزرو کنید.

پروازهای داخلی به مقصد لاوان

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه بین المللی اهواز، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز و فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران از مقاصد داخلی فرودگاه لاوان هستند که ایرلاین های ایران ایر و هواپیمایی نفت ایران در این مسیرها به مسافران خدمات رسانی می کنند. شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما جزیره لاوان از پایین همین صفحه اقدام کنید. بلیط هواپیما تهران لاوان، بلیط هواپیما اصفهان لاوان و بلیط هواپیما شیراز لاوان معمولاً به مقصد لاوان ارائه می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از پرواز شیراز به لاوان، برنامه پرواز تهران لاوان و ... از طریق اطلاعات پرواز فرودگاه لاوان به شماره 199 موضوع را پیگیری کنید.

پروازهای خارجی به مقصد لاوان

در حال حاضر هیچ پرواز بین المللی در این فرودگاه نشست و برخاست ندارد. علاوه بر خرید و فروش بلیط هواپیما، مجموعه فلاوینگو (عالی گشت) در دهه اخیر در زمینه اخذ ویزای شینگن تضمینی، برگزاری تورهای گروهی به زیباترین شهرهای دنیا، اخذ ویزای توریستی و تحصیلی کانادا، رزرو مناسب ترین بلیط های پروازی و رزرو هتل در تمام شهرهای دنیا فعال بوده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از برگزاری تورهای گروهی و دریافت ویزای کشورهای مختلف می­توانید با شماره 43635000-021 ارتباط برقرار کنید یا به مجله فلاوینگو رجوع کنید.

سیستم حمل و نقل درون شهری لاوان

لاوان یکی از جزیره های پرتردد خلیج فارس است که مسافرانش برای رفت و آمد می توانند از تاکسی و اجاره ماشین دربست استفاده کنند. نکته مهم در مورد لاوان این است که بهتر است در فصلهای سرد مانند پاییز و زمستان به این جزیره سفر کنید تا گرمای آن شما را اذیت نکند. لاوان مقصدی برای کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران است و وجود ذخایر نفتی، ویژگی اصلی آن است. شاید به همین دلیل برای گردشگران کمتر شناخته شده است. ولی لاوان یک جزیره بکر است که پوشش گیاهی و زیست جانوری جالبی دارد. نقشه هوایی جزیره لاوان را در لینک داده شده ببینید.