خرید بلیط هواپیما از مشهد به مقصد بوشهر

امروزه داشتن سفری ارزان و سریع دغدغه ی اکثر مسافران پروازی است. پرواز همیشه گزینه ای بهتر برای داشتن سفری سریع و مقرون به صرفه است و در حال حاضر با خرید بلیط چارتری یا لحظه آخری می شود سفری ارزان و سریع را تجربه کرد.

چگونه ارزانترین بلیط هواپیما بوشهر به مشهد را خریداری کنیم؟ بلیط های چارتری یا بلیط هواپیما لحظه آخری بوشهر به مشهد در صورتی به فروش می رسند که صندلی های هواپیماها خالی مانده و مسافرین کاهش پیدا کرده باشند و آژانس ها برای ضرر کمتر بلیط ها را با کاهش قیمت یا حتی نصف قیمت در همان روز یا یک روز قبل به فروش می رسانند. قیمتش برای تمام افراد یکسان است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی به مسافر مبلغ استرداد می شود.
بلیط های سیستمی معمولا نسبت به بلیط های چارتری قیمت بالاتری دارند اما برای مسافرت های خانوادگی و کاری گزینه ی منطقی تری ست. برای سنین ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به بوشهر است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را برای مسافر نمایش می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط هواپیما از مشهد به بوشهر را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر از نرخ بلیط هواپیمای مشهد به بوشهر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

اطلاعات پرواز مشهد به بوشهر

مسافت پرواز مشهد به بوشهر حدود 1155 کیلومتر طی می کند و این مسافت زمانی حدود 1:56 دقیقه تا 2 ساعت در شرایط خوب آب و هوایی طول می کشد. گاهی ممکن است به دلیل خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز تا تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پرواز مشهد به بوشهر در روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه تنها با یک پرواز با ایرلاین ایران ایرتور از بهترین ایرلاین های کشور به حرکت درمی آید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به بوشهر به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، روز و ساعت پرواز بستگی دارد. مسافران می توانند مناسب ترین نرخ بلیط هواپیمای مشهد به بوشهر را از فلاوینگو تهیه کنند.

فرودگاه بوشهر کجاست؟

فرودگاه بوشهر از اولین فرودگاه های کشور در فاصله 8 کیلومتری شهر بوشهر است که پروازهای بین المللی با هواپیمای کوچک در 100سال پیش انجام می شد. در سال 1919 میلادی اولین پروازی که از اروپا به مقصد هندوستان در حرکت بود در این فرودگاه نشست و برخاست داشت.

برای اطلاعات بیشتر از پروازهای فرودگاه بوشهر مسافران می توانند با شماره 199 و یا روابط عمومی 07733333298 ارتباط برقرار کنند.

بوشهر از زیباترین و مهم ترین بنادر جنوب ایران است که علاوه بر اهمیت تجاری و سیاسی از زیبایی حیرت انگیزی برخوردار است. عمارت ملک؛ خانه ثروتمندترین مرد بوشهر، عمارت گلشن؛ خانه ای با اتاق های پنج دری، کوه نمکی جاشک با زیبایی های خیره کننده، گور دختر؛ آرامگاه دختران ایران زمین، قلعه نصوری؛ با معماری منحصر به فرد، کوه پدری؛ زادگاه غسل تعمید پدر جمشید پیشدادی، خلیج نایبند؛ سرزمینی دور از هیاهو، ساحل ریشهر؛ همان لیان ایلامی، مسجد جامع بردستان، قلعه خورموج دشتی، قبر جنرال، موزه رئیسعلی دلواری، آب انبار قوام و دیگر جاهای دیدنی بوشهر مخصوصا در فصل پاییز و زمستان برای هر گردشگری دل انگیز است.