خرید بلیط هواپیما مشهد به ایلام

قیمت بلیط هواپیما مشهد به ایلام چقدر است؟ این سؤال بیشتر مسافران است اما باید بدایند قیمت این بلیط بستگی به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز دارد. معمولاً روزهای شلوغ و پرتردد، مانند ایام نوروز این بلیط گران تر و در روزهای اول هفته و در ساعت های صبح، ارزان تر است. برای خرید بلیط هواپیما مشهد به ایلام از فلاوینگو باید بعد از انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، مدت کوتاهی صبر کنید تا بانک اطلاعاتی فلاوینگو، انواعی از پیشنهادات متنوع با شرایط مختلف را به شما ارائه دهد. اینجاست که می توانید ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به ایلام یا بلیط هواپیما مشهد به ایلام چارتر را انتخاب و خریداری کرد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر از نرخ بلیط هواپیما از مشهد به ایلام یا مشاوره در مورد مسیرهای پروازی خارجی و داخلی می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ و یا پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کنید.

بلیط هواپیما مشهد ایلام لحظه آخری

برای مسافرانی که نیاز به برنامه ریزی برای سفر دارند، خرید بلیط سیستمی یا همان بلیطهای معمولی، منطقی تر است. این نوع بلیط برای کودکان زیر دو سال رایگان و برای سنین ۲ تا ۱۲ سال هم نیم بهاست. در این نوع بلیط، رزرو بلیط ایلام از هفته ها قبل انجام می شود و در صورت کنسل شدن آن، 50 تا ۹0% مبلغ به مسافر استرداد می شود. بلیط چاتری در زمانی که صندلی های هواپیما خالی می مانند با کاهش قیمت به فروش می رسند. این بلیط برای کودکان زیر دو سال رایگان است و برای افراد بالای دو سال یکسان است. بهتر است در صورت قطعی بودن سفر شماُ بهتر است از بلیط چارتر استفاده کنید. صندلی های این نوع بلیط معمولاً از طرف آژانس های هواپیمایی از ایرلاین ها اجاره(چارتر) می شود و با قیمتی که توسط آژانس تعیین می شود، به مسافر فروخته می شود. بلیط هواپیما مشهد ایلام لحظه آخری هم همانطور که از نامش پیداست در لحظات آخر قبل از پرواز، با قیمت پایین فروش می رسد و ممکن است یک بلیط سیستمی یا چارتر باشد. برای استفاده از این نوع بلیط باید همیشه کوله سفر شما آماده باشد تا در صورتی که بلیطی در لحظات آخر با قیمت پایین به فروش رسید، از آن استفاده کنید.

پروازهای مشهد به ایلام

مسافت پرواز مشهد به ایلام از طولانی ترین مسیرهای داخلی است که حدود 2 ساعت طول می کشد. فاصله هوایی ایلام تا مشهد 1238 کیلومتر می باشد. البته گاهی ممکن است به دلیل خوب نبودن شرایط آب و هوایی این پرواز با تأخیر و تغییر مسیر همراه باشد. پرواز های مشهد به ایلام در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه با ایرلاین آسمان انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه ایلام

فرودگاه شهدای ایلام در 8 کیلومتری شمال شهر ایلام قرار دارد و بیشتر میزبان پروازهای داخلی به دیگر شهرهای ایران است. پرواز به عتبات عالیات (نجف اشرف) تنها پرواز بین المللی این فرودگاه است. فرودگاه ایلام با 74 پرواز در طول یک هفته، دومین فرودگاه پرتردد غرب ایران و شانزدهمین فرودگاه پرتردد ایران محسوب می شود، همچنین ظرفیت سالانه ترمینال داخلی و خارجی این فرودگاه هم حدود 4 میلیون مسافر است. هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ماهان، ایران ایر و زاگرس ایر از ایرلاین های فعال در مسیرهای داخلی تهران، مشهد و نوشهر هستند که به مسافرین خدمات رسانی می کنند.
مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه پرواز مشهد به ایلام و ساعت پرواز از مشهد به ایلام می توانند از داخل استان با شماره 199 و از خارج از استان هم با شماره اطلاعات پرواز ایلام یعنی 33345534-0841 تماس برقرار کنند.

 

جاذبه های گردشگری ایلام

ایلام را شهر آبشارهای ایران نامیده اند چرا که آبشارهای زیادی در سطح استان ایلام و مرکز آن یعنی شهر ایلام وجود دارد. در مجله فلاوینگو به طور مفصل به جاذبه های گردشگری ایلام پرداخته ایم. در ادامه می توانید فهرست اجمالی این جاذبه ها را ببینید: تنگه رازیانه ایلام، گل گل (سنگ نوشته آشوری)، گورستان چنار، رودخانه سیمره، تالاب سیاب درپوش، غار خفاش ایلام، دریاچه دوقلو، دژ میرغلام هاشمی، دره شهر پایتخت ایلامیان، کبیرکوه و طاق شیرین و فرهاد.