خرید بلیط هواپیما از مشهد به مقصد شاهرود

برای پرواز هوایی از مشهد به شاهرود فقط در روزهای چهارشنبه و جمعه می توان اقدام کرد. البته به شرطی که فعالیت های عمرانی فرودگاه شاهرود که در موقع نوشتن این مقاله در حال انجام است، تمام شده باشد. بنابراین برای خرید بلیط هواپیما مشهد شاهرود باید این برنامه پروازی را از فلاوینگو استعلام کنید.

فاصله هوایی مشهد و شاهرود در کمتر از 30 دقیقه طی می شود و فرودگاه شاهرود در کیلومتر 15 جاده مشهد در شرق شاهرود قرار دارد. شما بعد از پیاده شدن در فرودگاه شاهرود، حدود 30 دقیقه وقت نیاز دارید تا به مرکز شهر برسید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد شاهرود معمولاً در روزهای جمعه بیشتر می شود. دلیل این موضوع آن است که مسافرانی که می خواهند در آخر هفته از سفر زیارتی برگردند، این بلیطها را رزرو می کنند و بنابراین ایرلاین ها هم با آسودگی، قیمت بلیط را بالا می برند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما شاهرود مشهد در فلاوینگو به سرعت هر چه سریعتر انجام می شود. کافیست در بالای همین صفحه، تاریخ سفر و تعداد مسافران را تعیین کنید. شماره 43635-021 هم برای رزرو تلفنی بلیط در خدمت شماست و شما می توانید از پشتیبانی 24 ساعته همکاران از طریق خط 09054800413 اقدام کنید.

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط هواپیما مشهد شاهرود چارتر

برای انجام یک خرید مناسب، بهتر است که انواع بلیط را به درستی بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ساده ترین نوع بلیط، بلیط سیستمی است که توسط ایرلاین ها ارائه می شود. قیمت بلیط سیستمی تابع مصوبات سازمان هواپیمایی کشوری و ایرلاین ها است و به ندرت تغییر می کند.

 ویژگی خوب بلیط سیستمی این است که در صورت انصراف از سفر، می توانید آن را کنسل کنید و تا 90 درصد مبلغ بلیط را پس بگیرید. البته این میزان به نوع ایرلاین و بلیط مربوطه بستگی دارد. خاطرتان باشد قبل از رزرو نهایی هر بلیط، قوانین استردادی مربوط به آن را بخوانید چون ممکن است که دو پرواز متعلق به یک ایرلاین، قوانین استردادی متفاوتی داشته باشند.

یک ویژگی خوب دیگر بلیط سیستمی که این بلیطها را برای سفرهای خانوادگی ایدئال می کند، این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها است.

مهمترین ویژگی بلیط هواپیما مشهد شاهرود چارتر هم قیمت پایین آن است. متأسفانه این نوع بلیط به هیچ وجه قابل کنسل شدن نیست و هیچ تخفیفی بابت کودکان ندارد. این نوع بلیط فقط برای نوزادان تا حدی تخفیف قائل شده است و مبلغ کمی برای نوزادان زیر 2 سال دریافت می کند.

ارزران ترین بلیط هواپیما مشهد شاهرود در فلاوینگو

برای رزرو ارزران ترین بلیط هواپیما مشهد شاهرود چارتر، بهترین راه رصد مداوم قیمت این بلیط در سایت های معتبر فروش بلیط هواپیماست. فلاوینگو با داشتن سیستم آپدیت قیمت پیشرفته، هر 15 دقیقه گزینه های متفاوتی را به شما ارائه خواهد داد و شما می توانید ارزان ترین بلیط را به کمک این سیستم صید کنید.

اطلاع از وضع پروازهای فرودگاه شاهرود

همانطور که گفته شد این فرودگاه در کنار جاده شاهرود مشهد در شرق شاهرود قرار دارد و تا مرکز شهر کمتر از 20 کیلومتر فاصله دارد. برای اطلاع از برنامه پروازی مشهد شاهرود می توانید از شماره اطلاعات پرواز کشور یعنی 199 و برای ارتباط با مسئولان فرودگاه شاهرود می توانید با شماره 023-31208000 تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری شاهرود

شاهرود، پرجمعیت ترین شهرستان استان سمنان است و در فاصله 510 کیلومتر از مشهد قرار دارد. این شهرستان همه انواع جاذبه های گردشگری مانند کوه، کویر، روخانه، جنگل، بناهای تاریخی و ... را دارد و شما می توانید با سفر به شاهرود، تمام این جذابیت ها را در یک جا استفاده کنید. مهمترین جاذبه های گردشگری شاهرود عبارت است از:

خانه یغمایی ها، جنگل ابر، روستای مُجِن، چارک ملی خارتوران، روستای قلعه بالا، پارک آبشار، دشت آفتابگردان، آرامگاه شیخ ابوالحسن خرقانی، آبشار نکارمن، کاروانسرای شاه عباسی میان دشت، موزه آب شاهرود و ...