خرید بلیط هواپیما از مشهد به مقصد تبریز

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به تبریز به صورت آنلاین و حضوری می توان اقدام کرد. همچنین می توان در کمترین زمان، مناسب ترین بلیط را از روی سایت های معتبر تهیه کرد.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را برای مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره 02143635 و پشیبانی 09054800413 تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از مشهد به تبریز چه زمانی است؟
خرید بلیط بستگی به زمان سفر مسافر دارد. اگر سفر کاری و خانوادگی است و نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد، بلیط سیستمی گزینه ی بهتری است. چراکه می توان از چند هفته قبل بلیط را رزرو و خریداری کرد، حتی در صورت کنسلی تا 70%مبلغ بلیط به مسافر استرداد می شود و برای کودکان 12-2 سال نیم بهاست. 
بلیط چارتری برای سفرهای از قبل تعیین نشده و افراد همیشه در سفر مناسب است. در زمان هایی که صندلی هواپیماها خالی می مانند، برای ضرر کمتر آژانس ها قیمت بلیط را کاهش می دهند، اما همیشگی نیست و در روزهای خاصی اتفاق می افتد. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی، مبلغ بازگشت داده می شود.

مسافت پرواز هواپیما مشهد به تبریز چقدر است؟

هواپیما مشهد به تبریز مسافتی حدود 1196 کیلومتر از شمال شرق به شمال غرب ایران طی می کند. این مسافت حدود 1:43 دقیقه در شرایط خوب آب و هوایی انجام می شود. گاهی باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز ممکن است با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

ایران ایرتور، معراج، وارش و آتا از ایرلاین های فعال در این مسیر هستند که به مسافران خدمات رسانی می کنند.

پرواز مشهد به تبریز هر روز هفته و با یک یا دو پرواز از فرودگاه مشهد به مقصد فرودگاه تبریز به حرکت در می آید.

فرودگاه تبریز در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از شمال و شرق به پایگاه دوم شکاری، از جنوب به بلوار بابایی و از سمت غرب به جاده 14 (جاده تبریز- صوفیان منتهی می شود.
فرودگاه بین المللی تبریز به دلیل موقعیت استراتژیکی، قرارگیری در مرز و کریدور هوایی ایران به اروپا و آسیای میانه و همجواری با پایگاه دوم شکاری از مهم ترین فرودگاه های ایران در شمال غرب ایران است و روزانه 44 پرواز داخلی و 6 پرواز خارجی در این فردگاه انجام می شود.

تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، اهواز، کیش، بندرعباس، عسلویه، کرمان، رشت و قشم از پروازهای داخلی و استانبول، مدینه، هامبورگ و بغداد از پروازهای خارجی در فرودگاه تبریز هستند.
معراج، زاگرس، کاسپین، قشم ایر، ماهان، ترکیش، کیش، آسمان، آتا، ایرتور، هما و هندلینگ آرمان از ایرلان های فعال در این فرودگاه هستند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز مسافرین می توانند با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه 04135234701 تماس برقرار کنند.

تبریز علاوه داشتن موقعیت استراتژیک مهم در شمال غرب ایران یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران است که ردپای تاریخ و زندگی شاعران بزرگ گوشه به گوشه شهر پیدا است. 
پیاده راه تربیت، موزه شهرداری، تله کابین کوه عون ابن علی، مسجد کبود، خانه مشروطه، باغ ائل گلی، موزه قاجار، بازار بزرگ تبریز، مجموعه باغلار باغی، موزه استاد شهریار، پارک جنگلی عینالی، سد نهند، مسجد مقبره و دیگر دیدنی های تبریز که برای هر گردشگری جذاب و دوست داشتنی است.