خرید اینترنتی بلیط هواپیما شاهرود

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما شاهرود می توان به شهری سرسبز در استان کویری و خشک سمنان با تاریخی کهن سفر کرد. رفتن به بکرترین و قدیمی ترین جنگل های ایران در کنار تماشای آثار تاریخی از لذت بخش ترین کارهاست. فرودگاه شاهرود، بزرگترین فرودگاه استان سمنان است که در 15 کیلومتری شهرستان شاهرود با یک ترمینال مسافربری تاسیس شده است. پرواز شاهرود نجف، اولین پرواز بین المللی این فرودگاه بود که در سال 1398 انجام شد. مسافران برای رفت و آمد به فرودگاه شاهرود می توانند از تاکسی های فرودگاه و تاکسی های گذری در سطح شهر استفاده کنند. 

فلاوینگو از معتبرترین آژانس های هواپیمایی برای خرید بلیط هواپیما شاهرود و دیگر پروازهای داخلی و بین المللی به تمام شهرهای جهان است. بلیط پرواز را به سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری می توان تهیه کرد. برای رزرو بلیط به صورت اینترنتی، کافیست با انتخاب مبدأ و مقصد، تعداد نفرات، تاریخ و روز سفر و کلاس پروازی، لیستی از بهترین پروازهای روز مورد نظر را از دیتابیس فلاوینگو دریافت کنید. بدین ترتیب در کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز می توانید قیمت بلیط هواپیما شاهرود را به صورت آنلاین چک کنید و بلافاصله آن را خریداری کرد. شماره تلفن 43635000-021 هم برای خرید تلفنی و پاسخ به سوالات شما در ساعات اداری در خدمت شماست. همچنین مسافران می توانند برای خرید حضوری بلیط های پرواز، به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنند.

پروازهای داخلی به مقصد شاهرود

پرواز تهران شاهرود و شاهرود – تهران، پرواز شاهرود مشهد و برعکس و پرواز شاهرود کیش و برعکس از مسیرهای داخلی فرودگاه شاهرود هستند و شما می توانید برای ررزو پروازهای فرودگاه شاهرود از پایین همین صفحه اقدام کنید.
هواپیمایی ماهان، هواپیمایی پویا، هواپیمایی کیش و ایران ایر از ایرلاین های فعال در مسیرهای داخلی فرودگاه شهرستان شاهرود هستند که به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

پروازهای خارجی به مقصد شاهرود

در حال حاضر هیچ پرواز بین المللی ای در این فرودگاه انجام نمی شود. مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروازهای فرودگاه شاهرود و اطلاعات پروازهای ورودی فرودگاه شاهرود می توانند با شماره 199 و یا 02331208000تماس برقرار کنند. خوب است بدانید علاوه بر خرید ارزان ترین بلیط هواپیما شاهرود و بلیط های ارزان قیمت داخلی و خارجی، اخذ ویزای تضمینی شینگن، اخذ ویزاهای توریستی و تحصیلی کانادا، رزرو هتل در سراسر دنیا و رزرو تورهای گروهی به خیلی از کشورهای دنیا، از خدمات دوست داشتنی فلاوینگو برای مسافرانش است. مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از برگزاری تورها، رزرو بلیط پرواز و استفاده از مشاوره کارشناسان ما می توانند با شماره 43635000-021 ارتباط برقرار کنند.

 

سیستم حمل و نقل درون شهری شاهرود

مسافران شهر تاریخی شاهرود برای حمل و نقل درون شهری می توانند از تاکسی های گذری و خطی در سطح شهر، اتوبوس های دورن شهری، اسنپ و تپسی استفاده کنند. برای استفاده از تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی، مسافران باید قبل از سفر، اپلیکیش ها را از لینک داده شده دانلود و نصب کنند تا به راحتی در سطح شهر رفت و آمد کنند.