خرید بلیط هواپیما شیراز به مقصد آبادان

در مورد پروازهای شیراز به آبادان، تنها چیزی که می شود با قاطعیت گفت این است که در حال حاضر پروازی برای روزهای پنجشنبه و جمعه وجود ندارد. در سایر روزها به صورت حتمی نمی توان گفت که شما می توانید بلیط هواپیما شیراز به آبادان را رزرو کنید ولی معمولاً چند پرواز در روزهای شنبه تا چهارشنبه که روزهای کاری محسوب می شوند، به آبادان انجام می شود.

فرودگاه شهر آبادان در8 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و شما می توانید در کمتر از 30 دقیقه از این فرودگاه به مرکز شهر برسید. ضمناً پرواز شیراز آبادان در حدود 45 دقیقه در ایرلاین های مختلف زمان می برد.

در حال حاضر قیمت بلیط هواپیما شیراز آبادان رفت و برگشت در کلاس اکونومی در بازه 300 الی 400 هزار تومان تغییر می کند و شما می توانید این بلیط را در همین بازه قیمتی در فلاوینگو هم پیدا کنید. بلیط چارتر شیراز آبادان در فلاوینگو موجود است. در صورت موجود نبودن آن هم می توانید از بلیط لحظه آخری شیراز آبادان در فلاوینگو استفاده کنید.

برای خرید آنلاین ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز آبادان در فلاوینگو کافیست در بالای همین صفحه، روز مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن 43635-021 ارتباط برقرار کنید و یا از شماره تلفن 09054800413 پشتیبانی 24 ساعته دریافت کنید.

رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز آبادان

برای رزرو ارزان ترین بلیط شیراز آبادان باید به دنبال بلیط لحظه آخری هواپیما شیراز آبادان و یا بلیط چارتری باشید. با توجه به آپدیت شدن مداوم قیمت های بلیط هواپیما در فلاوینگو، بهتر است با رصد دائم قیمت این بلیط در سایت، به طور مرتب صفحه قیمت ها را آپدیت کنید. 

انواع بلیط هواپیما شیراز به آبادان

به طور کلی دو نوع بلیط سیستمی و بلیط چارتر داریم. بلیط سیستمی یا بلیط معمولی همان بلیطی است که توسط ایرلاین های مختلف ارائه می شود. قیمت این بلیط کمی گران است ولی شما این امکان را دارید که در صورت کنسل شدن سفر، بخش زیادی از مبلغ را از ایرلاین مربوطه پس بگیرید. خوبی دیگری که بلیط سیستمی دارد این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبها است.

بلیط چارتر هم بلیطی است که بیشتر توسط آژانس های هواپیمایی ارائه می شود. در واقع آژانس های هواپیمایی از مدتها پیش صندلی های یک پرواز را از ایرلاین مربوطه با قیمت پایین تر می خرند و در ادامه به مسافران می فروشند. خوبی بلیط چارتر این است که گاهی ممکن است آژانس مربوطه برای اینکه صندلی هایش خالی نماند، بلیط را به قیمت پایین تری به مسافران عرضه کنند.

در مجموع باید بگوییم که اگر برای شما موضوع قیمت مهم است، بهتر است دنبال بلیط چارتر شیراز آبادان باشید و اگر با خانواده سفر می کنید و یا زمان سفر برای شما خیلی مهم است، بهتر است که بلیط سیستمی رزرو کنید.

فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان

فرودگاه جمی آبادان در 8 کیلومتری مرکز شهر آبادان ساخته شده است و در غرب این شهر در کنار بلوار آزادی قرار دارد. شما به راحتی می توانید در کمتر از 30 دقیقه بعد از خروج از فرودگاه، خود را به مرکز شهر برسانید. برای ارتباط با بخشهای مختلف فرودگاه می توانید با شماره 53366494-061 یا 53366495-061 تماس بگیرید. ضمناً شماره تلفن 199 هم برای اطلاع از وضع پروازهای این فرودگاه در خدمت شماست.

جاذبه های گردشگری آبادان

آبادان یکی از شهرهای مهم استان خوزستان و کل کشور است. ترددهای زیادی توسط شرکت هایی که در حوزه نفت و صنایع وابسته به آن فعال هستند، در طی روز به آبادان انجام می شود. این موضوع بی دلیل نیست چون آبادان صادرکننده نفت به تمام جهان است و این کار را از طریق پالایشگاه نفت آبادان که بزرگترین پالایشگاه نفت خاورمیانه است، انجام می دهد. مقالات خوبی در مورد جاذبه های گردشگری آبادان می توانید در فلاوینگو پیدا کنید؛ با این حال منتخب آنها در ادامه آمده است:

بازار ته لنجی ها، مسجد رنگونی ها، رودخانه بهمنشیر، مقام خضر نبی(ع)، اروند رود و ...