خرید بلیط هواپیما شیراز به بندرلنگه

چگونه بلیط اینترنتی پرواز شیراز به بندرلنگه بخریم؟ از سوالات رایج بیشتر مسافران است. در حال حاضر از دو روش می توانیم برای خرید بلیط پرواز اقدام کرد: آنلاین و حضوری از آژانس ها یا مستقیم از ایرلاین ها.

آژانس های هواپیمایی معمولا انتخاب بهتری هستند چراکه ایرلاین ها از ماه قبل بلیط را به آژانس های هواپیمایی پیش فروش می کنند و آژانس تعیین کننده ی اصلی قیمت های پرواز هستند. بلیط ها معمولا به صورت سیستمی پیش فروش می شوند و در صورت خالی ماندن صندلی های هواپیما، بلیط ها را به صورت چارتری یا لحظه آخری می فروشند.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی؛ لیستی از بهترین گزینه های پرواز را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

در حال حاضر خرید بلیط آنلاین شیراز به بندرلنگه گزینه ای بهتری در صرفه جویی در زمان است. به راحتی و بدون دردسر در کمترین زمان می توان مناسب ترین بلیط را رزرو و تهیه کرد. 

بلیط سیستمی بهتر است یا چارتر و لحظه آخری؟
عموما هدف مسافر خرید بلیط پرواز برای مقصد موردنظر است. اما گاهی خرید بلیط ارزان الویت بیشتری دارد. 
بلیط سیستمی از ماه ها قبل پیش فروش می شود. اما بلیط چارتری در زمان های خاصی که مسافر کم باشد به فروش می رسد.
بلیط سیستمی برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست. اما بلیط چارتری برای تمام سنین یک قیمت است.
بلیط سیستمی در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ بازگشت داده می شود. اما بلیط چارتری طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد می شود. 
بلیط سیستمی مناسب برای سفرهای برنامه ریزی شده است. اما بلیط چارتری برای افراد همیشه در سفر گزینه ی بهتری است.

اطلاعات پرواز شیراز به بندرلنگه 

مسافت هوایی پرواز شیراز بندرلنگه حدود 406 کیلومتر است و مدت زمان پرواز شیراز به بندرلنگه حدود 00:35 تا 1:05 دقیقه طول می کشد. گاهی ممکن است به علت مساعدنبودن شرایط آب و هوایی، پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

ایران ایر تنها ایرلاینی است که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کند.

پرواز شیراز به بندرلنگه عموما در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه؛ تنها با یک پرواز به حرکت درمی آید.

قیمت پرواز شیراز به بندرلنگه به عوامل مختلفی همچون کلاس پروازی و روز و ساعت پرواز بستگی دارد و عموما تفاوت قیمت زیادی ندارند، در مجموع بلیط هواپیما شیراز به بندرلنگه را مسافران می توانند با بهترین قیمت در فلاوینگو رزرو و خریداری کنند.

اطلاعات فرودگاه بندرلنگه

فرودگاه بندرلنگه در سال 1297 اولین پروازش را به مقصد انگلستان و هند آغاز کرد و از آن پس به عنوان دومین فرودگاه ایران و خاورمیانه پس از فرودگاه مسجدسلیمان است.

شیراز، تهران، جزیره سیری از مقاصد پرواز داخلی و دبی از مقصدهای خارجی فرودگاه بندرلنگه است.
مسافران برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای بندرلنگه می توانند با شماره های 199 و 07644223111 تماس برقرار کند.

بندرلنگه یکی از بندرهای مهم جنوب ایران و از قدیمی ترین بنادر در جهان است. به دلیل دوری مسافت و صعب العبور و ناامن بودن راه ها بندرلنگه از دیرباز از طریق مسیر هوایی به تهران، شیراز و بندرعباس وصل بوده است.

بندر لنگه در گذشته های دور به عروس بنادر ایران معروف بود و این روزهای غبارهای انزوا و گوشه گیری را از چهره اش کنار می زند و به شکوه گذشته هایش برمی گردد. در زمان هخامنشیان از بنادر مهم و تجاری خلیج به نام بندر گوگانا معروف بوده و همچنین در دوره های بعدی بر رونق آن افزده شده است. علاوه بر تاریخ پر فراز و نشیبش از زیباترین هاست که سفر کردن به آن دوست داشتنی و جذاب است.