خرید بلیط هواپیما از شیراز به مقصد خارک

با توجه به محدود بودن بلیط هواپیما شیراز خارک برای آگاهی بهتر از برنامه پرواز شیراز خارک لازم است که از فرودگاه شیراز استعلام نمایید. شماره071-37115000 شما را به مسئولین فرودگاه شیراز وصل خواهد کرد. ضمناً فاصله فرودگاه خارک تا مرکز جزیره حدوداً یک کیلومتر است و شما بعد از خروج از فرودگاه، می توانید قدم زنان خود را به مرکز جزیره برسانید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز خارک بهترین روش برای تهیه این بلیط است. شما می توانید این بلیط را با قیمت مناسب در فلاوینگو تهیه کنید. شماره تلفن 43635-021 برای رزرو تلفنی و دریافت مشاوره تلفنی از همکاران ما اختصاص داده شده است. ضمناً شماره تلفن 09054800413 برای پاسخگویی به مشکلات و سؤالات احتمالی شما بعد از خرید بلیط در نظر گرفته شده است.

انواع  بلیط هواپیما شیراز خارک رفت و برگشت

 هر چند به دلیل متقاضیان کم مسیر شیراز خارک، بلیط هواپیما شیراز خارک چارتر در این مسیر کمتر عرضه می شود، بد نیست تفاوت بلیط سیستمی و چارتر را بدانید. بلیط سیستمی همان بلیط معمولی و ساده ترین نوع بلیط است که توسط ایرلاین ها صادر می شود. هر چند این بلیط ها از بلیط های دیگر معمولاً گران تر هستند ولی تسهیلاتی برای آنها گذاشته شده است که برای بسیاری از مسافران جذاب است. مهمترین ویژگی مثبت یک بلیط سیستمی این است که قابلیت لغو دارد. یعنی مسافران می توانند تا 3 ساعت قبل از پرواز آن را کنسل کنند و بسته به اینکه چقدر زود اقدام کرده باشند، بخش زیادی از پول خود را پس بگیرند. درصد بازگشت مبلغ در ایرلاین های مختلف متفاوت است و شما باید هنگام خرید بلیط هواپیما شیراز خارک رفت و برگشت، قوانین استردادی آن را به طور اختصاصی مطالعه کنید.

ویژگی مثبت دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها حساب می شود و بنابراین شما می توانید در سفرهایی که با کودکان هستید و خانواده خود را به همراه دارید، روی آن به طور ویژه حساب کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز خارک

با توجه به اینکه پروازهای شیراز خارک محدود است و این پروازها هر از گاهی به طور کلی لغو می شود، قیمت بلیط هواپیما شیراز خارک ثبات چندانی ندارد و نمی توان بازه قیمتی خاصی را برای آن ذکر کرد. بهترین راه برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز خارک رصد مداوم سایت های فروش بلیط هواپیماست. با توجه به تغییر آنلاین قیمت های بلیط هواپیما، همه سایت های فروش بلیط، قیمت های خود را هر 15 دقیقه آپدیت می کنند و حتی ممکن است در ساعات نزدیک به پرواز، قیمت ها برای لحظاتی کاهش یا افزایش یابد. بنابراین بهتر است صفحه مربوط به مسیر شیراز به خارک را در فلاوینگو به طور مرتب آپدیت کنید تا بهترین قیمت نصیب شما شود.

جاذبه های دیدنی خارک

جزیره خارک بهترین مکان برای کسانی است که به دنبال حضور در مناطق بکر طبیعت هستند. خارک که جزیره ای در جنوب غربی ایران و شما غربی خلیج فارس است از توابع استان بوشهر است. این جزیره دارای اهمیت نفتی است و در دوران دفاع مقدس به عنوان یکی از مهمترین بنادر ایران برای صادرات نفت به کار می رفته است. در حال حاضر شرکت ملی نفت و وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران در این جزیره فعالیت زیادی دارند. آب و هوای این جزیره در بیشتر روزهای سال، گرم و مرطوب است و در زمستان، معتدل است. 

پوشش گیاهی این جزیره بیشتر به درختی به نام انجیر معابد یا لیل اختصاص دارد. ویژگی جالب درخت  لیل این است که ریشه هایش به سمت بالا رشد می کنند و به دور شاخه های درخت می پیچد. جنس خاک در جزیره خارک درصد زیادی از مرجان را در داخل خود دارد و یکی از معدود جزیره های خلیج فارس است که آب شیرین دارد. جاذبه های گردشگری خارک زیاد است و مهمترین آنها عبارت است از:

قلعه پرتقالی ها، میدان مرکزی خارک، گور معبدهای پالمیریان، طبیعت بکر خارک و ...