خرید اینترنتی بلیط هواپیما طبس

سفر به طبس را با خرید اینترنتی بلیط هواپیما طبس تجربه کنید. با پرواز به طبس می توان از شهرهای فردوس، بشرویه و خور هم بازدید کرد. فرودگاه طبس از مهم ترین فرودگاه های شرق ایران است. این فرودگاه در سال پذیرای بیش از 168 هزار مسافر و حدود 196 نشست و برخاست است. فرودگاه طبس در 6 کیلومتری شهر واقع شده و حدود 10 دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد. مسافران می توانند از تاکسی های مستقر در فرودگاه برای رفت و آمد به آن استفاده کنند.

برای خرید بلیط هواپیما طبس و پروازهای داخلی و بین المللی، استفاده از خدمات فلاوینگو (عالی گشت) را به شما پیشنهاد می­کنیم. برای رزرو آنلاین بلیط های هواپیمایی داخلی و بین و المللی به مقصد طبس کافیست با انتخاب مبدأ در پایین همین صفحه، تاریخ پرواز، کلاس پروازی و تعداد نفرات؛ منتظر باشید تا لیستی از پروازهای روز برای شما نمایش داده شود. مسافران می توانند در کمترین زمان و با مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، بهترین و مناسب ترین بلیط پروازی را خریداری کنند. ضمناً شماره تلفن 43635000-021 هم برای رزرو تلفنی بلیط هواپیما طبس، پذیرای شما خواهد بود.

پروازهای داخلی به مقصد طبس

از فرودگاه طبس پروازهای رفت و برگشت به فرودگاه بین المللی مهرآباد با هواپیمایی ماهان انجام می شود که می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران طبس را از پایین همین صفحه چک کنید و برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما طبس اقدام کنید. ضمناً بعد از اتمام سفر بلیط هواپیما طبس تهران، بلیط هواپیما طبس مشهد، بلیط هواپیما طبس اصفهان، بلیط هواپیما طبس به بندرعباس، بلیط هواپیما طبس به بیرجند و ... را هم در صورت وجود می­توانید در فلاوینگو رزرو کنید.

مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از اطلاعات پرواز فرودگاه طبس و لیست برنامه پروازی فرودگاه طبس می توانند از داخل استان خراسان جنوبی با شماره 199 و از خارج از استان با شماره 05632836700 تماس برقرار کنند.

پروازهای خارجی به مقصد طبس

در حال حاضر این فرودگاه پرواز بین المللی ندارد. علاوه بر خرید و رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما طبس، اخذ ویزای شینگن تضمینی، رزرو هتل، رزرو تورهای گروهی به پنج قاره ی جهان از دیگر خدمات فلاوینگو (عالی گشت) برای مسافرانش است. شما می توانید برای مشاوره در مورد مسیرهای پروازی و تورهای گروهی به زیباترین شهرها و کشورهای جهان با شماره 021-43635000 تماس برقرار کنید.

سیستم حمل و نقل درون شهری طبس

مسافران در شهر طبس می توانند برای رفت و آمد از اسنپ و تپسی، تاچ سی، اتوبوس های درون شهری، تاکسی های گذری در سطح شهر و آژانس تلفنی استفاده کنند. پیشنهاد می کنیم قبل از سفر حتماً اپلیکیشن های معرفی شده را دانلود کنید تا سفر خوبی را تجربه کنید.