خرید بلیط هواپیما تهران به بندرلنگه

این روزهای خرید آنلاین در بین کاربران محبوبیت بیشتری دارد؛ چون مسافران می توانند در هر ساعت از شبانه روز و در کمترین زمان، بلیط مقصد موردنظر خود را به صورت اینترنتی یا آنلاین تهیه کنند. برای خرید بلیط هواپیما تهران به بندرلنگه در فلاوینگو و دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت بلیط هواپیما تهران به بندرلنگه باید تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و کلاس پرواز مورد نظر را انتخاب کنید. بعد از اندکی صبر، لیستی از بهترین پروازها با قیمت های متنوع و ایرلاین های متفاوت به نمایش درخواهد آمد که می توانید مناسب ترین قیمت پرواز تهران به بندرلنگه را پیدا کنید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به بندرلنگه یا مشاوره در مورد مسیرهای پروازی داخلی، بین المللی و رزرو تورهای هیجان انگیز به 5 قاره زیبای جهان، می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰تماس برقرار کنید. بعد از رزرو بلیط بندرلنگه هم شماره پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ در خدمت شما خواهد بود.

بلیط چارتری بخریم یا سیستمی؟
خرید بلیط کاملاً به شرایط و بودجه تعیین شده توسط مسافر بستگی دارد. خرید بلیط سیستمی برای سفرهای خانوادگی و برنامه ریزی شده مناسب است اما بلیط چارتری قیمت پایین تری دارد و مناسب برای سفرهای لحظه آخری و ارزان قیمت است. برای کنسل کردن بلیط های چارتری، هزینه ای استرداد نمی شود اما در بلیط های سیستمی در صورت کنسل شدن، معمولا 50 تا ۹۰% از مبلغ بلیط پس داده می شود. بلیط های چارتری برای تمام سنین یک قیمت است و بلیط های سیستمی برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بهاست. ضمناً بلیط سیستمی و چارتری برای کودکان زیر 2 سال هم معمولاً رایگان است یا مبلغ کمی برای این گروه سنی گرفته می شود. بلیط هواپیما تهران بندرلنگه چارتر یکی از گزینه هایی است که می توانید آن را در فلاوینگو تجربه کنید.

مسافت پرواز تهران بندرلنگه

فاصله هوایی تهران تا بندرلنگه حدود 1065 کیلومتر است و طی آن حدود این مسافت حدود 1 ساعت  و۵۰ دقیقه طول می کشد، البته گاهی ممکن است به دلیل خوب نبودن شرایط آب و هوایی، پرواز با تأخیر و تغییر مسیر انجام شود.
به دلیلی طولانی بودن مسافت، پرواز بهترین انتخاب برای سفر به شهر بندرلنگه در استان هرمزگان است. مسافران تهران در روزهای شنبه و چهارشنبه با ایرلاین ایران ایر می توانند به مقصد خود سفر کنند.

اطلاعات فرودگاه بین المللی بندرلنگه

فرودگاه بندرلنگه در سال 1352 افتتاح شد که شیراز، بندرعباس و تهران از پروازهای داخلی و دبی از مقصدهای خارجی این فرودگاه است. فرودگاه بندرلنگه تا بازار بندرلنگه حدود 8 کیلومتر فاصله دارد که طی این مسیر، حدود 11 دقیقه طول می کشد. مسافران برای رفت و آمد می توانند از تاکسی های فرودگاه استفاده کنند. سالانه در این فرودگاه 290 پرواز انجام می شود و بیش از 19 هزار مسافر در آن رفت و آمد دارند.
مسافران فرودگاه بندرلنگه برای ارتباط با اطلاعات پرواز فرودگاه بندرلنگه می توانند از داخل استان هرمزگان با شماره 199 و از بیرون از استان با کد ۰۷۶ و شماره های 44223111 و 44223444  استفاده کنند.
بندرلنگه از زیباترین شهرهای ساحلی خلیج فارس در استان هرمزگان است و به دلیل موقعیت مناسب آن در نزدیکی تنگه هرمز و آب های بین المللی، کانون تجارت دریایی و بندری بین المللی است. عروس بنادر ایران یا بندر مروارید از لقب های مشهور آن است. سایه خوش، عمارت فکری، آبشار بدو، مسجد ملک بن العباس، مسجد شیخی، قلعه شیخ سلطان، چشمه آب گرم بادون، برکه دریا دولت و آبگرم خست از دیدنی های بندرلنگه برای گردشگران است که باید دید.

بلیط هواپیما بندر عباس تهران

با توجه به تعداد کم پرواز بندرلنگه به تهران و برعکس، در صورت نیاز می توانید سفر خود را طوری برنامه ریزی کنید که برای بازگشت به تهران از بلیط هواپیما بندرعباس به تهران و یا حتی بلیط هواپیما قشم تهران استفاده کنید. اگر به نقشه نگاه کنید فاصله بندر لنگه تا قشم و بندرعباس بسیار کم است و شما می توانید این مسیر را زمینی طی کنید.