خرید بلیط هواپیما تهران به لامرد

در حال حاضر خرید بلیط از دو طریق امکان پذیراست: ایرلاین ها و آژانس ها.
خرید بلیط به صورت آنلاین یا حضوری از آژانس ها گزینه ی بهتری است، نسبت به خرید از ایرلاین ها. چراکه ایرلاین ها از مدت ها قبل، بلیط های پرواز را به صورت عمده به آژانس ها می فروشند و در نهایت قیمت اصلی توسط آژانس ها تعیین می شود.

بلیط های سیستمی یا لحظه آخری و چارتری؟
بلیط های سیستمی از چندماه قبل به صورت آنلاین قابل فروش هستند. مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی که برای کودکان 2-12 سال قیمت بلیط نیم بهاست. در صورت کنسلی تا 70% مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.
بلیط های لحظه آخری و چارتری، هنگامی که صندلی های هواپیماها در روزهایی که مسافر کمتر است، خالی می ماند، آژانس ها یک روز قبل از سفر بلیط ها را با قیمت کمتری یا حتی نصف قیمت می فروشند. 

در مجموع قیمت بلیط های پرواز به عوامل مختلفی همچون روز پرواز، کلاس پروازی، ایرلاین ارائه دهنده بلیط و دیگر عوامل بستگی دارد که می توان به صورت آنلاین و حضوری مناسب ترین بلیط را از فلاوینگو رزرو و خریداری کرد.

مدت زمان پرواز تهران لامرد

پرواز تهران به لامرد مسافتی حدود 1294 کیلومتر طی می کند که یکی از طولانی ترین پروازهاست. این مسافت حدودا 1:15 تا 1:45 دقیقه طول می کشد؛ اما گاهی به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر یا تاخیر انجام شود.

پروازهای تهران به مقصد لامرد در روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه و معمولا در ساعت ها 7:20 دقیقه صبح و 12:00 به حرکت در می آید.

ماهان و پویا ایر از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کنند.

اطلاعات فرودگاه لامرد و جاذبه های گردشگری لامرد

فرودگاه لامرد در 6 کیلومتری مرکز شهر و در فاصله ۱۹۳ کیلومتری فرودگاه شیراز  واقع شده است که علاوه بر پروازهای داخلی به مقاصد دبی و قطر هم پرواز دارد. 

برای اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی لامرد می توان با شماره ۱۹۹ یا ۰۷۸۲۲۵۲۵۵۶۰۰ ارتباط برقرار کرد.

لامرد از شهرهای مهم جنوب ایران که از گذشتگان دور مورتوجه پادشاهان هخامنشی برای ضرابخانه حکومتی بوده است. آب و هوایی گرم و خشک دارد و بهترین زمان برای سفر اوایل پاییز و زمستان است که نسیم خنکش در لابه لاب نخلستان ها جان آدمی را تازه می کند. تاریخ و زیبایی های شهر در آسیاب ها، سنگ نوشته ها، باغ ها، تنگه ها و چشمه ها نمایان است که هر مسافری را مجذوب می کند.
نقش برجسته سراب بهرام؛ تصویری از بهرام دوم، پادشاه ساسانی که در این نقش برجسته شمشیرش را به زمین فرو برده و چهارنفر در سمت راست و چپش به احترام دستانش را بالا نگه داشته اند. 
استودان سنگ چله گاه؛ نام محلی است که زرتشتیان استخوان های مردگانشان را در آن دفن می کردند. این اثر به ثبت ملی رسیده و از مهم ترین جاذبه های دیدنی لامرد است. 
لاور خشت؛ رودخانه ای در میان کوهستان ها که با عبور از لابه لای درختان خرما فضای دلنوازی را به وجود آورده.
مسجد جامع فال، مرقد میراحمد پسر شاه سیف الله، مسجد رئیس علی خان، قلعه باغ چالد و قبرستان علی و حمام حاج رخان، رودخانه مهران و چشمه های آب گرم سراب بهرام از دیگر جاذبه های گردشگری لامرد برای مسافران است.