خرید بلیط هواپیما تهران به بیرجند

با توجه به اهمیت دو شهر بیرجند به عنوان مرکز استان خراسان جنوبی و تهران به عنوان پایتخت کشور، رفت و آمدهای زیادی بین این دو شهر وجود دارد و به همین دلیل پروازهای زیادی در این مسیر به طور روزانه انجام می شود. بنابراین شما محدودیت خاصی در رزرو این پرواز ندارید و در هر ساعت شبانه روز و برای همه ساعات هفته می توانید بلیط هواپیما تهران بیرجند را تهیه کنید.

برای رزرو این بلیط می توانید در کادر بالای همین صفحه، تاریخ رفت و برگشت و تعداد و سن مسافرین را وارد نمایید تا گزینه های زیادی جلوی چشم شما قرار گیرد. اگر رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران بیرجند برای شما امکان نداشته باشد می توانید با شماره تلفن های 02143635 و 09054800413 ارتباط بگیرید تا همکاران ما این کار را برای شما انجام دهند.

انواع بلیط هواپیما تهران به بیرجند

بلیط سیستمی اصلی ترین نوع بلیط هواپیماست. شرکت های هواپیمایی با برنامه ریزی بلند مدت برای هواپیماهای خود، زمان هایی را برای پرواز تعیین می کنند و این بلیط ها را معمولاً به قیمت بالایی تحت عنوان بلیط سیستمی به فروش می رسانند. این شرکت ها برای اینکه از دردسرهای فروش بلیط راحت شوند، این کار را به شرکت های زیر مجموعه خود که به آژانس های هواپیمایی معروف هستند، می سپارند.

وقتی که یک آژانس هواپیمایی مجموعه صندلی های یک پرواز را با قیمت های پایین تری به طور دربست کرایه می کنند، گفته می شود که این بلیط ها را چارتر کرده است.

معمولاً قیمت بلیط چارتر تهران به بیرجند ارزان تر از بلیط سیستمی است ولی مزیت بلیط سیستمی این است که شما می توانید آن را کنسل کنید و بخش زیادی از پول خود را پس بگیرید. همچنین بلیط سیستمی برای افراد 2 تا 12 سال، نیم بها محاسبه می شود.

در مورد بلیط لحظه آخری تهران بیرجند هم باید گفت که تقریباً چنین بلیطی در حال حاضر وجود ندارد و یا بسیار کم عرضه می شود. با این حال خوب است که در اپلیکیشن فلاوینگو عضو شوید تا اطلاعرسانی لازم در این خصوص به شما صورت گیرد.

قیمت بلیط هواپیما تهران بیرجند

قیمت بلیط هواپیمای بیرجند تهران رفت و برگشت در کلاس اکونومی در حال حاضر چیزی بین 270 تا 500 هزار تومان است و شما می توانید در همین بازه قیمتی آن را در فلاوینگو، رزرو کنید. باید بدانید که با توجه به مسافران زیادی که این مسیر دارد، آژانس های هواپیمایی قیمت این بلیط را نسبت به بلیط سیستمی، کاهش نمی دهند و تفاوت زیادی بین قیمت بلیط چارتر تهران بیرجند و بلیط سیستمی وجود ندارد.

بنابراین نمی توان مانند مسیرهایی مثل تهران کیش که قیمت بلیط در روزهای اول و آخر هفته ارزان تر می شود، برای این مسیر پروازی روز و ساعات خاصی را اعلام کرد که در این زمان ها، رزرو بلیط ارزان تر باشد.

فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند

فرودگاه شهید کاوه بیرجند در شمال شهر بیرجند واقع است و کمتر از یک دهه است که به یک فرودگاه بین المللی تبدیل شده است. این فرودگاه دارای یک ترمینال اصلی است و فاصله زیادی از مرکز شهر ندارد. شما می توانید از طریق شماره تلفن 05632389205 با مسئولان این فرودگاه در تماس باشید و با شماره تلفن 199، شماره اطلاعات پرواز کل کشور در مورد جزئیات نشست و برخاست پروازهای این فرودگاه، اطلاعات لازم را کسب کنید.

جاذبه های گردشگری بیرجند

همانطور که گفته شد بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی و مهمترین شهر این استان است. این شهر اولین سیستم آبرسانی را در ایران دایر کرده است . جالب است بدانید که بیرجند، قبل از تهران دارای سیستم لوله کشی آب شهری بوده است. ضمناً بنای باغ اکبریه این شهر در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، به عنوان میراث جهانی در یونسکو به ثبت رسیده است.

جاذبه های گردشگری بیرجند فراوان است که می توانید با آنها به طور مفصل در مجله فلاوینگو آشنا شوید. در ادامه لیستی از خلاصه مکان های دیدنی بیرجند آورده شده است:

 • باغ اکبریه
 • بند دره
 • باغ شوکت آباد
 • عمارت کلاه فرنگی
 • آبشار گیوک
 • ارگ بهارستان
 • قلعه فورک
 • برج چشمه مولید
 • آبشار چهارده
 • یخدان رحیم آباد
 • بند امیرشاه