خرید اینترنتی بلیط هواپیما یاسوج

خرید اینترنتی بلیط هواپیما یاسوج از آسان ترین روش های رزرو و خرید بلیط است که مسافران می توانند با کمترین زمان به صورت آنلاین، بلیط یاسوج را تهیه می کنند. فرودگاه یاسوج در غرب شهر یاسوج و در کیلومتر دوم جاده یاسوج به اصفهان قرار گرفته است. این فرودگاه در سال های اول با دو پرواز تهران به یاسوج و برعکس شروع به کار کرد ولی هم اکنون در طول هفته پذیرای پنج پرواز است. این فرودگاه تا مرکز شهر فقط 5 کیلومتر فاصله دارد و مسافران برای رفت و آمد به آن می توانند از تاکسی های فرودگاه استفاده کنند.

شما می توانید از طریق سایت فلاوینگو برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما یاسوج و سایر پروازهای داخلی و بین المللی اقدام کنید. به طورکلی بلیط هواپیما یاسوج به سه صورت آنلاین، تلفنی و حضوری قابل رزرو است. برای خرید آنلاین با انتخاب مبدأ و مقصد مورد نظر، تاریخ سفر و تعداد نفرات؛ لیستی از بهترین پروازها را دریافت خواهید کرد. در ادامه می توانید با مقایسه قیمت بلیط هواپیما یاسوج در ایرلاین های مختلف و در نظر گرفتن سایر شرایط مورد نیاز خود، بهترین بلیط را تهیه و رزرو کنید. در صورت نیاز می توانید برای رزرو بلیط هواپما یاسوج ، حضوراً به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید یا با شماره تلفن 43635000-021 تماس بگیرید تا همکاران ما این بلیط را به صورت تلفنی برای شما رزرو کنند.

پروازهای داخلی به مقصد یاسوج

در روزهای دوشنبه و جمعه در طول هفته پرواز به مقصد فرودگاه بین المللی مهرآباد و بالعکس از فرودگاه یاسوج با هواپیمایی ماهان انجام می شود. برای خرید بلیط هواپیما تهران به ياسوج از پایین همین صفحه اقدام کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از ليست پروازهای ياسوج به صفحه اطلاعات پرواز فرودگاه یاسوج مراجعه کنید. همچنین مسافران می توانند با شماره 199 و یا شماره تلفن فرودگاه یاسوج 33310200-074 تماس برقرار کنند تا آخرین اطلاعات را در مورد پرواز یاسوج دریافت نمایند.

پروازهای خارجی به مقصد یاسوج

در حال حاضر فرودگاه یاسوج پرواز بین المللی ندارد. علاوه بر خرید بلیط هواپیما یاسوج چارتر و خرید انواع بلیط پروازهای داخلی و خارجی، شما می توانید برای اخذ ویزای شنگن تضمینی، رزرو هتل، اخذ ویزای های توریستی کشورهای مختلف، اخذ ویزای تحصیلی کانادا و رزرو تورهای گروهی اروپا و دیگر نقاط دنیا، از آژانس فلاوینگو استفاده کنید.

سیستم حمل و نقل درون شهری یاسوج

مسافران شهر زیبای یاسوج برای رفت و آمد درون شهری می توانند از اتوبوس های درون شهری، تاکسی های خطی و تاکسی های گذری در سطح شهر، اسنپ و تپسی استفاده کنند. فعال شدن اسنپ و تپسی در یاسوج خبر خوبی است ولی باید دقت کنید که بهتر است برای استفاده از این تاکسی های اینترنتی، اپلیکشن های مورد نیاز را از لینک مربوطه دانلود و نصب کنید تا سفری بی دغدغه و راحت داشته باشید.